2733
2739
عنوان

بیایید ببینید امروز خوب جواب مادرشوهرمودادم و شوهرم که پشتم دراومد

| مشاهده متن کامل بحث + 3917 بازدید | 178 پست
اونی ک من میگم استارتر نیست یکی دیگس

اهان فهمیدم

باورمیکنی مادرشوهرمن لج باز ترین ادم روی زمینه ولی بااین همه چون سنش زیاده زحمت کشیده پسربزرگ کرده حالا پسرش نازمنو بچه هاشو میکشه بخاطر ماجون میکنه هیچی به مادرشوهرم نمیگم ببخشید بچه هرکاری هم بکنه نمیتونه عوض یه ساعت دردموقع زایمان مادر رو دربیاره 

خداجون خیلی دوستدارم خودت مراقب ادمای خوب زندگیم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازاین دسته پسرا وعروسازیاده تادلت بخادمن دیدم فقط نمیفهمم دلشون ازچیه والا من دهه ۸۰دیدم مادرشوهره ...

درسته همینطوره 

اهان فهمیدم باورمیکنی مادرشوهرمن لج باز ترین ادم روی زمینه ولی بااین همه چون سنش زیاده زحمت کشیده پ ...

واقعا راست میگی بارداری وزایمان خودش ب تنها کلی درده

امیدوارم خدا به زودی یه نی نی سالم بزاره بغل همه منتظرا
2731
واقعا راست میگی بارداری وزایمان خودش ب تنها کلی درده

بزرگتره باید احترامشو نگه داش من همیشه خودمو جای طرف مقابل میذارم والله همین کارم باعث میشه اصلا طرف مقابلو ناراحت نمیکنم 

گفت من عاشق محمدم چهاربارتکرارکردکه ضربان قلبم رفت بالا می‌گفت همه میگن محمدمامانشودوست داره بنده خد ...

خب عاشق بچشه..تپش قلب نداره.

السلام علیک یا بقیه الله ‌"عجل الله تعالی فرجه" به جمع مشق انتظار بپیوندید
2740
عزیزم مادرشوهرم ازپدرسوهرم متنفره من عاشق پدرشوهرمم نمیتونم ببینم اینجوری میگ راجبش

عاشق پدر شوهرمم و نمیتونم اینطوری بگه چیههه خانووم شما چکاره ای این وسط ب شما ارتباطی نداره والله خوب طلاقت ندادن با این زبونت 

شوهره میگه برو ب مادرم بگو من عشق تو رو باور کنم یا زنم ک باهام همبستر میشه رو 😶😶😶😶

حالم بهم خورد ادم باید چقدر ذلیل باشه ک همچین حرفیو بزنه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

تقصیر مادرشوهر ته که تو ی که بچه ی و دریده ی رو برای پسرش گرفته حق دارن پسرا زن نگیرن این همه پول خرج کنن عروسی بگیر جهاز بگیر مهریه کن ریسک کن که سه سلیطه بیاد به مادرشون بی احترامی کنه

شکر

مجبوری شام ناهار میری خونش ک مدت زمان طولانی کنارش باشی دهن ب دهن شید .یه ساعتی برو کنار شوهرت بشین بلند شو برو خونت . درسته حالا اخلاق مادر شوهرت بده ولی کاری نکن مادر و پسر از هم متنفر شن .

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤...