2737
2734
عنوان

بیایید ببینید امروز خوب جواب مادرشوهرمودادم و شوهرم که پشتم دراومد

| مشاهده متن کامل بحث + 3917 بازدید | 178 پست

حاضرم قسم بخورم امسال نه چند سال دیگه هم شده میای تاپیک میزنی میگی شوهرم بهم خیانت میکنه. این بیشعوری که انقدر راحت مادرشو‌ میفروشه ببین چند وقت دیگه که عادی شدی با تو چکار کنه! حالا افتخار کن که شوهرت طرف بی ادبی کردناته

حاضرم قسم بخورم امسال نه چند سال دیگه هم شده میای تاپیک میزنی میگی شوهرم بهم خیانت میکنه. این بیشعور ...

من بی ادبی نکردم اون مادرشومیشناسه نه. تنها اون بلکه برذارشوهرمم اینطوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازیجایی به بعدنفهمیدم چی نوشتی😑

ولی احترام بلدنیستی اسی انقدبلبل زبونی نکن ...

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
این به من ک حجابم کامل میگ تو خیلی بازی مرداروتحریک می‌کنی بهم خیلی برخورده بود خونه من که مال پدزمه ...

عزیزم میتونستی باسیاست مادرشوهرتوبکشونی سمت خودت بامهربونی باهرجوری ک بشه بلاخره هرادمی یه قلقی داره شما هیچی نگفتی نگفتی یهوهم ک گفتی شخصیت خودتوهم زیرسوال بردی..واقعا شایدچون مادرنیستی درک نمیکنی وقتی یکی مادر میشه همه ی زندگیش میشه اون بچه خونو دل میخوره تااون بچه بزرگ شه ۹ماه بارداری حالت تهوع درد زایمان.شب بیداری مریضی پرستاری از بچه  آرزوی لباس(عروس ودومادی)روتوتن بچش داره واقعاازشوهرت ک هیچی نگم خدایی حالمو بدکردمادرهرچیم باشه احترامش واجبه خواهشا اینکارتو ادامه نده زمین گرده چهارروز دیگه خودت بچه دارمیشی دل نشکون آهش دامنتونگیره 

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2731
عزیزم میتونستی باسیاست مادرشوهرتوبکشونی سمت خودت بامهربونی باهرجوری ک بشه بلاخره هرادمی یه قلقی داره ...

کردم همه مهربونیت وکردم نشد دعوت کردم هی انواع غذاها برین بیرون براش چیزمیزبخرم نشدک نشد

من تاپیکو نصفه خوندم

اما درک نمیکنم خانومایی که میان قند تو دلشون آب میشه که شوهرشون بخاطر اونا دل مادرشو شکسته یا جوابشو داده

من اصلا رو همچین مردی تفم نمیندازم

اونی که به مادرش وفا نکرد به منکه دیگه....

نی 
کردم همه مهربونیت وکردم نشد دعوت کردم هی انواع غذاها برین بیرون براش چیزمیزبخرم نشدک نشد

باشه حداقل بی احترامی ک نکن یجوری رفتو امدتوکمترکن یخورده بی محلی میکردی نه اینکه زنو شوهر بدبخت ب رگباربگیرید یهو..اینو تجربه ثابت کرده مردی که با مادرش خوش برخورد باشه قطعا باخانومش هم مثه پرنسس رقتارمیکنه اما کسی ک به مادر خودش بی احترامی کنه بعدهاباشماهم همینکاروخواهدکرد.

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2738
تقصیر مادرشوهر ته که تو ی که بچه ی و دریده ی رو برای پسرش گرفته حق دارن پسرا زن نگیرن این همه پول خر ...

هاهاهاهاها😂😂😂😂😂😂

خداجون خیلی دوستدارم خودت مراقب ادمای خوب زندگیم باش
شوهرم گفته دیگ منوخونه مادرش نمیبره بهم گفت دستتومیبوسم جواب ندادی گفت تودهه هشتادی هستی به دهه هشتا ...

دهه هشتادی جان الان چه حرکت خاصی انجام میدی که با بقیه فرق داری؟ تخم دو زرده میذاری؟ 

تحصیلات داری؟ شاغلی؟ هنرمندی؟ 

نیم متر زبون دراز و ادب یاد نگرفته نازیدن نداره🤦‍♀️

باراولم بود انقدرحرص خوردم که تونستم  حالا واقعا دندان شکن بود؟

نه کجاش دندون شکن بود، اون بگه محمد آب مرغ نمیخوره تو بگی نه میخوره

بگه گوجه نمیخوره بگی نه میخوره

کجاش دندون شکنه؟ فقط  بی ادبانه ست و مشخصه از عمد هی مخالفت کردی

دوستان وقتی میگیم دختراتونو تو سن پایین شوهر ترین دقیقا از همین موضوع صحبت میکنیم😑😑

تو شاهکار خالقی، تحقیر را باور نکن💫