2733
2734

داداش من دوهفته پیش آب جوش ریخته روش سوخته بود بعدماام نگفته بودیم بهش دوهفته بودنرفته بودیم چون اذیتم کرده بود هفته پیش خونه دایی شوهرم بودیم بازنداییش که صحبت میکردیم داداشموبهش گفتم اونم یه چیزایی شنیده بود منم زمانی که خونه داییش بودیم برای مادرشوهرم قیافه بودم امروز تا شوهرم رفت بیرون بهم گفت چرابه من نگفتی داداشت اینجوری شده منم گفتم فکرکردم محمدگفته گفت من بچه هامو جوری بارآوردم که چیزی به من نمیکنه منم گفتم خصلت مردونه محمده ازتربیت شمانیست توجمع مردونه قرار گرفته اینجوری شده چون دوست خیلی تاثیر می‌زاره مرغ درست کرده بود گفتم آب مرغ و برای محمدنگه میدارم گفت نهه بچه های من آب مرغ نمیخورن منم گفتم محمد میخوره اونم گفت کره می‌ریزه منم گفتم نه آب مرغ دوست داره داشت سالاد درست میکرد گفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه های من گوجه نمیخورن خوردممم منم گفتم نه محمدمیخوره اون گفت نمیخوره منم گفتم منم نمی‌خوردم ولی ازوقتی ازدواج کردم اون میخوره منم میخورم همه چیز میخوره بعد گفت من بچه هامو جوری تربیت کردم همه تعریف میکنن مامانبزرگت خاله هات منم گفتم خاله هام اینجوری نیستن بعد وای بچه عا

2738

چ میخوره تو نمیخوره ای شد😄

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706