2733
2734
عنوان

بیایید ببینید امروز خوب جواب مادرشوهرمودادم و شوهرم که پشتم دراومد

| مشاهده متن کامل بحث + 3917 بازدید | 178 پست

بنظر من که ی مکالمه خیلی بچگانه و سطح پایین بود

همش اون میگه محمد اینجوریه من گفتم نه اونجوریه😐

هیچ نکته خاصی نداشت

تازه ی مادر صد در صد بچه و شوهرشو بیشتر میشناسه تا کسی که تازه باهاش وارد زندگی شده و فقط ظاهرو میبینه

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعواهای من سرچی بود دعواهای شما سرچیه  سخت نگیر اینها اصلا چیزای مهمی نیستش بخدااا

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
عزیزم عصبی شده بودم لکنت گرفته بودمم

اینکه شوهرت خبر نمیبره و خبر نمیاره از تربیت ش هست ن از همنشینی با دوستاش 

شما فقط خواستی در کمال بی ادبی با مادرشوهرت مخالفت کنی وگرنه اگه میگفت ماست سفیده میگفتی نه محد گفته سیاهه 

2731

بنظرمنم خیلی زود ازکوره درمیری وجواب بزرگترتومیدی شاید مادرشی حس مادر روبفهمی

من الان ک باردارم وهی یه اتفاق برام میفته همه نفسم شده بچشم وهی میگم ازعمرمن ببر امابچشمو سالم بهم بده 

واقعا مادرکه میشی حس مادرشوهرتو میفهمی

بچه عمرآدمه واینانمایش نیست حالا هرسنی باشه بچه

منکه همونطوری رفتارمیکنم ک دوست دارم درآینده بام رفتارشه

امیدوارم خدا به زودی یه نی نی سالم بزاره بغل همه منتظرا
با اینکه کلا از مادرشوهرها خوشم نمیاد . اما رفتارت خیلی زشته . خجالت بکش . نمیگن لابی اگر جواب ندی . ...

👍👍👍👍👍

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
2738
بنظر من که ی مکالمه خیلی بچگانه و سطح پایین بود همش اون میگه محمد اینجوریه من گفتم نه اونجوریه😐 ه ...

عزیزم مادرشوهرم ازپدرسوهرم متنفره من عاشق پدرشوهرمم نمیتونم ببینم اینجوری میگ راجبش

باراولم بود انقدرحرص خوردم که تونستم  حالا واقعا دندان شکن بود؟

در حد لق کردن دندونم نبود چه برسه دندون شکن

تازه جواب دندان شکن رو به کسی میدن که ی حرف خیلی تند و تیزی زده نه به کسی که گفته پسرم گوجه نمیخوره😐

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
اینکه شوهرت خبر نمیبره و خبر نمیاره از تربیت ش هست ن از همنشینی با دوستاش  شما فقط خواستی د ...

دقیقا این قسمتش مربوط به تربیته کاملا موافقم

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
بنظر من که ی مکالمه خیلی بچگانه و سطح پایین بود همش اون میگه محمد اینجوریه من گفتم نه اونجوریه😐 ه ...

استارتر ما اینقدر اعتماد به نفس داره که میگه نه من پدر شوهرم رو خیلی بیشتر می شناسم.  یعنی زنش یک عمر باهاش زندگی کرده نشناخته . تو دوروزه عروسشون شدی به شناخت رسیدی