2733
2734
عنوان

مهمونی رفتن توی دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 85 پست
ببين من تا اينجاي زندگي فهمبدم اگه شوهرت يا خانوادش برات پررو بازي در اوردن . با مظلوميت هيچي بت نمي ...

بهش گفتم ..قهر کرد خوابید

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸
انقدر خونسردن ک فک نکنم ب این مراحلی ک شما میگی برسه

من توعقد یه سال هرشب میرفتم خونه مارشوهرم توخونه شون یه سوییت کوچک بود که شوهرم منو میبرداونجا مادرشوهرم یه بارم من به کنار به پسرش شام نداددرحالی که جاری کوچکم خوردوخوراکش باهم بودن به من رونمیداد منم برم 

برامنم نه مهم بودونه الان که هشت ماه پیش خونه شون شام دعوت بودم درعوضش منم نمیزارم بیاد خونه مون .بدون دعوت نمزرم خودشم حق نداره بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من توعقد یه سال هرشب میرفتم خونه مارشوهرم توخونه شون یه سوییت کوچک بود که شوهرم منو میبرداونجا مادرش ...

چرا دلیل این رفتاراش چی بود ؟چقد ناراحت کنندس این چیزا دارم دق میونم هیچوقت فک نمیکردم درگیر این افکار بشم

2728
اخخخخ ببخشيد عزيزم ولي مردا همشون پرروئن . بنظرم ديگه بدون دعوت خونه مادرشوهرت نرو. بذار بت احترام ب ...

نمیرم ...ولی وقتایی ک بیرونیم شوهرم زنگ میزنه میگ امشب باهم میایم اونجا میمونم تو رودروایسی

2738
بهش گفتم ..قهر کرد خوابید

امشب قهر کرد خوابید

فردا پس فردارو چی

یکبار با هر تلخی و سختی محکم باش و سر مسایل این چنینی کوتاه نیا  خیلی بهتره تا صد بار از خودت بزنی و با دلخوری روزاتو شب کنی

ب قول معروف مرگ یه بار،شیون یه بار

مادرش

وااااي. تو چطور ايتجوري بت گفته و هنوز ميري؟ خيلي اشتباه ميكني. تو نرو  فقط به شوهرت بگو بياد خونتون. بذار شوهرت بت بگه كه بيا يا مادرش بگه. يخورده واسه خودت كلاس بذار. وقتي ازدواج كردي تو هم اونو دعوت نكن خونت. بفهمه يعني چي. 

امشب قهر کرد خوابید فردا پس فردارو چی یکبار با هر تلخی و سختی محکم باش و سر مسایل این چنینی کوتاه ...

چی بگم بهش

وااااي. تو چطور ايتجوري بت گفته و هنوز ميري؟ خيلي اشتباه ميكني. تو نرو  فقط به شوهرت بگو بياد خ ...

متاسفانه قراره برم خونه خودشون زندگی کنم طبقه بالا.

اینکه من توی مهمونیاشون نباشم واقعا خرکت جالبی نیس‌بقیه فک میکنن بین ما اتفاقی افتاده درصورتی ک جز ا ...

بلاخره بقيه شمارو ميبينن بعد از مدتي باهاتون آشنا ميشن

بعدشم مگه برا بقيه زندگي ميكني؟

باهاشون از نظر پوشش و فرهنگ فرق داري؟

بلاخره بقيه شمارو ميبينن بعد از مدتي باهاتون آشنا ميشن بعدشم مگه برا بقيه زندگي ميكني؟ باهاشون از ...

نه ...در یه سطح 

ولش کن بیخیال بعضیا سطح شعورشون در همین حده  اصن به فکر این موضوع نباش زندگیه خودتو کن به درک ...

بلاخره خانوادم ازم سوال میکنن چرا تو رو دعوت نمیکنه