2703
2553
عنوان

مهمونی رفتن توی دوران عقد

1366 بازدید | 85 پست

بچها من ۶ ماهه عقد کردم مادرشوهرم اینا هروقت مهمون دارن منو دعوت‌نمیکنن ...حتا وقتی جوونای فامیل خونونن ب من نمیگن تو ام بیا خیلی ناراحت شدم امشب

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸

خب حالا فعلا دلیل نداره تو تموم مهمونیاشون دعوتت کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لازم نیست که بگن واقعا بعضی از توقعات رو درک نمیکنم

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
2720

منم بودم ناراحت میشدم!! آخه عقدین😢❤❤

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            

ول کن بابا دلت خوشه

دوس داری دعوتت کنه بری کلفتی؟

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!
2714
2706