2737
2739
عنوان

مهمونی رفتن توی دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 85 پست
ینی من همیشه باید کنار باشم؟

وقتی عقد کردین یعنی شما هم بخشی از خانواده هستین..

درک نمیکنم بعضیا میگن خانواده خودشونن دوست دارن راحت باشن!!حق دارن دعوت نکنن!!!!!!!!!!!!!!!😑😑

اگر اینطوره هیچ وقت راهتون ندن دیگه حتی بعد مراسم عروسی!!

آن کس که بداند و بخواهد که بداند♡خودرا به بلندای سعادت برساند☆ آن کس که بداند و نداند که بداند♡باکوزه ی آب است ولی تشنه بماند☆ آن کس که نداند و بداند که نداند♡جان و تن خودرا ز جهالت برهاند☆آن کس که نداند و نداند که نداند♡درجهل مرکب ابدالهر بماند☆آن کس که نداند و نخواهد که بداند♡حیف است چنین جانوری زنده بماند..🕊            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده شوهر من اینجوری بودن یعنی طوری بود که یادشون داده بودم خودم برم و این برام مسئله ای نبود ت ...

منم زیاد نمیرم اخه..دوهفته یبار شاااید 

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸
2731
چجوری اخه روم نمیشه

من خودمم توعقدم،هروقت میرم خونه مادرشوهرم توراه از شوهرم میپرسم مادرت میدونه من میرم خونشون یا ن ؟ اگ بگه اره ک هیچی

چن بار گف ن گفتم دفعه بعدی ب مامانت بگو بم زنگ بزنه براشام دعوتم کنه بدون دعوت جایی نمیرم

تو هم همچین فرصتی پیدا کن بگو حرفتو

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
واقعا ب همین خونسردی ؟منم جزو خانوادشونم دیگ .پسر عموش و عمش ک تازه ازدواج کردن دعوت بودن با خانوماش ...

عزیزم خب حتما دلایلی دارن واسه خودشون ،،،،

حتما دوست ندارن زیاد از الان خودمونی شی،،،

یا شاید دوست ندارن شما پیش فامیل هاشون باشین ،،،،

شاید فکر کنن که شما بدتون میاد 

شاید دلیلی نمیبینن وقتی شما نامزدی از الان تا مهمون میاد براشون به شما هم بگن،،،

کلا حتما دلیلی دارن،،،

جای گلگی هم نیست،،،بلاخره دوست ندارن دیگه،،،،شما هم کنار بیا

خوبه دیگه ارالان عادت کنن چون بعد چن ماه میخواستن بزارنت کنار ازالان دست پیش رو گرفته همه مادرشوهرا همینن

به شوهرتم نگوبهشون بگه مادرشوهرمن که بدونه چی ناراحتم میکنه دیگه دست بردار نمیشه هی تکرار میکنه که ادمو کفری کنه 

من تینجورمواقع لج میکنم دعوتم کنه هم دیگه نمیرم

بنظر منكه اين يه بي احترامي علنيه . من شوهرم شهر ديگه بود خودم تنها بودم مادرشوهرم مهموني داشت منو حاما دعوت ميكرد. خيلي بي احتراميه كه دعوتت نميكنه. تو ديگه عضوي از خانوادشوني ، خانواده شامل دختر پسر عروس داماد و نوه ميشه. هيچكيم كه نياشه شماها بايد باشيد

2738
وقتی عقد کردین یعنی شما هم بخشی از خانواده هستین.. درک نمیکنم بعضیا میگن خانواده خودشونن دوست دارن ...

خیلی بهم برخورد...برعکس شوهر من تو همه مهمونیای ما هست و همه مثل یه عضو خانواده باهاش رفتار میکنن.

بنظر منكه اين يه بي احترامي علنيه . من شوهرم شهر ديگه بود خودم تنها بودم مادرشوهرم مهموني داشت منو ح ...

خیلی ریلکس میگه امشب نمیام خونتون مهمون داریم عمم اینا رو 

ینی من همیشه باید کنار باشم؟

شما ازدواج كردي با همسرت، و مهم هم رفتار همسرتون هست باهاتون

نميتوني توقع داشته باشي چون باهاش ازدواج كردي تمام اهالي خانوادش موظفن دوسِت داشته باشن و هميشه بخان شمارو دعوت كنن.

آدما با هم فرق ميكنن

خوبه دیگه ارالان عادت کنن چون بعد چن ماه میخواستن بزارنت کنار ازالان دست پیش رو گرفته همه مادرشوهرا ...

خوش بحالت من نمیتونم ...یبار میخاسم برم خونشون بعدازظهر پیام داد توی دوران کرونا مهمونی نباید برید و فلان پیام بهداشتی...منم زنگ زدم گفتم نمیام خونتون پس گفت مگ میخاسی بیای؟

خیلی ریلکس میگه امشب نمیام خونتون مهمون داریم عمم اینا رو 

ببين من تا اينجاي زندگي فهمبدم اگه شوهرت يا خانوادش برات پررو بازي در اوردن . با مظلوميت هيچي بت نميرسه. فقط بيشتر ميزنن تو سرت. بنظرم ناراحتيتو به شوهرت نشون بده. يه جوري بش بفهمون 

شما ازدواج كردي با همسرت، و مهم هم رفتار همسرتون هست باهاتون نميتوني توقع داشته باشي چون باهاش ازدو ...

اینکه من توی مهمونیاشون نباشم واقعا خرکت جالبی نیس‌بقیه فک میکنن بین ما اتفاقی افتاده درصورتی ک جز احترام کاری نکردم هیچوقت 

2706