2733
2734
عنوان

مهمونی رفتن توی دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا چه دليلي داره وقتي جمع خانواده خودشون هست هميشه دعوتت كنن؟ مسلما بدون شما راحت ترن اقوامشون.ا ...

واقعا ب همین خونسردی ؟منم جزو خانوادشونم دیگ .پسر عموش و عمش ک تازه ازدواج کردن دعوت بودن با خانوماشون فک نکنم خیلیم خاطره مشترک داشته باشن با اون عروسا 

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸
2728
خب نرو عزیزم واقعا لازمه بری؟؟ دعوت کنه که بدی ظرف بشوری و کار کنی یه ذره برا خودت ارزش قائل شو

هیچوقت نمیزاره ظرف بشورم ...نهایت میز چیدن

هیچوقت دعوت نمیکنه کلا تا خودم نرم

توهم نرو عزیزم

چون هروقت که خودت بخوای میری دیگه ب خودشون نمیگن دعوتش کنیم ،میدونن میای،اما اگر چند وقت نری یا سراغت رو میگیرن که اون‌موقع با احترام میری

یا حد و حدودی برای خودت قائل میشی

2740
توهم نرو عزیزم چون هروقت که خودت بخوای میری دیگه ب خودشون نمیگن دعوتش کنیم ،میدونن میای،اما اگر چند ...

انقدر خونسردن ک فک نکنم ب این مراحلی ک شما میگی برسه

واقعا ب همین خونسردی ؟منم جزو خانوادشونم دیگ .پسر عموش و عمش ک تازه ازدواج کردن دعوت بودن با خانوماش ...

اره واقعا اجباري نيس شمارو دعوا كنن.

شايد اونا اخلاقشون بيشتر به جمع اونا ميخوره 

اره واقعا اجباري نيس شمارو دعوا كنن. شايد اونا اخلاقشون بيشتر به جمع اونا ميخوره 

ینی من همیشه باید کنار باشم؟

ول کن راحتی.میخای بری بشورو بساب؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
انقدر خونسردن ک فک نکنم ب این مراحلی ک شما میگی برسه

خانواده شوهر من اینجوری بودن

یعنی طوری بود که یادشون داده بودم خودم برم

و این برام مسئله ای نبود تا اینکه بین خودمو شوهرم بحثی پیش اومد حدود دو سه هفته نرفتم

از اون ب بعد مادرشوهرم و پدرشوهرم واسه مهمونی زنگ میزدن دعوتم میکردن 

اتفاقا اصن کار نمیدع بهم

برا همین دعوتت نمیکنه چون کاری باهات نداره

دور از جون اگر حمالش بودی همیشه دعوتت میکرد

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!
2706