2733
2739
عنوان

مهمونی رفتن توی دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1378 بازدید | 85 پست
😭😭😭میگه تو بد فکر میکنی مامانم همچین قصدی ندارهدهیچوقت .احترام اگ بزارن ب تو انگار ب من احترام گز ...

یاد حرفای شوهرم میفتم

آخرش وقتی ب شوهرم میگفتم دیدی رفتار جاریم رو

دید مامانت چی گفت و ... شوهرم میگفت اونا در اصل ب من بی احترامی کردن نه تو ....

عزیزم اگر میتونی حالا که عقدی حد و حدود خودتو مشخص کن که وقتی باهات رفتار خاصی رو دارن تو چطور برخورد میکنی

اگر بی زبون باشی فردا که عروسی کنی میتونن ب خودشون اجازه بدن برات تعیین و تکلیف کنن

اگرم الان کوتاه بیای و بعد از ازدواج  یاد این مسائل بیفتی و بخوای شروع کنی برای بحث درباره ی احترام قائل شدن و نحوه رفت و امد

اونوقت میگن تو عقد بی زبون بود حالا عروسی کردی زبون دراورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد حرفای شوهرم میفتم آخرش وقتی ب شوهرم میگفتم دیدی رفتار جاریم رو دید مامانت چی گفت و ... شوهرم م ...

کلا این مدلی ان دیگ .تازه واسه عیدی و اینام هیچوقو نمیارن شوهرم خودش یچیزایی میخره و میده بهم

من آموخته ام با خدا همه چیز ممکن است ...💓🌸
2731
گلم هیچوقت توقع خوبی و یکرنگی از خانواده شوهر نداشته باش ما دخترا ساده هستیم فکر میکنیم اونا خانوا ...

احساس میکنم پیش بقیه مهموناشون کوچیک شدم

اين حرف در ظاهره. قبول كنيد همه با هم نميجوشن. خب وقتي دعوتش نميكنن بره بگه نه بايد دعوتم كنين؟

عزیزم منم نامزدم رفتارشون با من همینجوریه الان دیگه اصلا برام مهم نیست و دوست ندارم تو دورهمیاشون باشم خاله نامزدم و اینا هم که میام زود بلند میشم برمیگردم خونه 

احساس میکنم پیش بقیه مهموناشون کوچیک شدم

گلم ولشون کن

اتفاقا بهتر

اینجوری یه راهی گذاشتن جلو پات ک قطع دخالت کنی و نذاری تو زندگیت دخالت کن

شما کوچیک نشدی،خودشون کوچیک شدن جلو بقیه

چون شمارو کلا دعوت نکردن نه اینکه دعوت کرده باشن و نرفتی

با همسرتم بحث نکن،طبیعی هست تو دوران. عقد یه اقاپسر فکر کنه حق با خانوادش هست ولی تو زندگیت ک رفتی حق رو ب تو میده

حقت رو با دعوا نگیر اصلا

با کلامِ اروم و خوش

مثلا اگر مهمان داشتی و همسرت گفت خانوادم رو دعوت کن بحث نکن

بگو:چشم میگم بهشون ولی حس میکنم خیلی از شلوغی خوششون نمیاد و اذیت میشن....این مدل حرفا

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤
2738
گلم ولشون کن اتفاقا بهتر اینجوری یه راهی گذاشتن جلو پات ک قطع دخالت کنی و نذاری تو زندگیت دخالت کن ...

مرسی عزیزم حرفات خیلی قشنگ بود...😍😍😍❤❤❤مرسی ازت