2733
2739
عنوان

دیشب😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 67 پست
آدم بچه دار نشه بهتر از اینه ک بشه و جنسیتی ک نمی‌خواسته بشه 

ذره ای جنسیت مهم نیست چه دختر چه پسر هدیه ای از طرف خداست 

من از این هدیه ها محرومم 😔 اونایی که دنبال جنسیتن کاش بدونن حال منو 

خدایا شکرت 🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ذره ای جنسیت مهم نیست چه دختر چه پسر هدیه ای از طرف خداست  من از این هدیه ها محرومم 😔 اونایی ...

نمیتونم درکت کنم 

اما حال من این روزا جهنمه 

کاش خدا این دختری ک تو شکم منه بده به تو

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️
نمیتونم جدا شم دوسش دارم از ته قلبم 😔 ۲۳ سالمه ولی حس میکنم تمام غم های دنیا رو شونم سنگینی میکنه ...

ببین دختر های همسن تو الآن دارن کیف دنیا رو میکنن، شوهرت حتما خوبه که اینقدر دوستش داری. پس به خودت بیا نذار عشق بینتون کم سه به خاطر یه بچه. منم بچه ندارم اصلا اقدام نکردم نمی‌دونم بچه دار میشم یا نه، اما اگه تو زندگیت و دوست داری بجنگ به خاطرش. عشق موهبت الهیه ناشکری نکن

«از بَهر دفع غم به کسی گر بَری پناه، هم غم به جای مانَد و هم آبرو رَود»
نمیتونم درکت کنم  اما حال من این روزا جهنمه  کاش خدا این دختری ک تو شکم منه بده به تو

عزیزم نگو 

وقتی به دنیا بیاد میشه کل زندگیت جونتو هم براش میدی فقط سالم باشه همینو از خدا بخواه 

باور کن دوس دارم یک ثانیه جای تو باشم 😔 

دعا میکنم نی نی ت به سلامتی دنیا بیاد 

خدا ان شاءالله مهرشو به دلت بندازه

خدایا شکرت 🌷
نمیتونم درکت کنم  اما حال من این روزا جهنمه  کاش خدا این دختری ک تو شکم منه بده به تو

چون دختر داری حالت جهنمه؟ چرا؟ ناشکری نکن..... خدا قهرش میگیره

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
2740

هرکس غصه دلش و مشکلاتش برای خودش بزرگه، نه تو میتونی حال اون و درک کنی نه اون حال دل تو رو

«از بَهر دفع غم به کسی گر بَری پناه، هم غم به جای مانَد و هم آبرو رَود»
عزیزم نگو  وقتی به دنیا بیاد میشه کل زندگیت جونتو هم براش میدی فقط سالم باشه همینو از خدا بخوا ...

الهی بمیرم برات 😭😔💔

دلمو لرزوندی خدا آن شالله بهت بده 

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️
ببین دختر های همسن تو الآن دارن کیف دنیا رو میکنن، شوهرت حتما خوبه که اینقدر دوستش داری. پس به خودت ...

اره خداروشکر همسرم خوبه 

راست میگی کل زندگیم شده حسرت نمیدونم کی قراره به خودم بیام اخه برام سخته با این غم کنار بیام 😔 

دعا کن برام

خدایا شکرت 🌷
مزار سردار سلیمانی دعا میکنی😑

خب اره جای مقدسی هست شاید خداوند به ابروی یک شهید بزرگ حاجت روا کنه

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
2706