2733
2739
استارتر عزیز برو پیش ی متخصص خوب بعدش استرس رو زندگیت دور کن آب زیاد بخور میوه وسبزیجات زیاد استفاده ...

اره اب و سبزیجات و میوه فکر کنم در کنار مکمل خیلی تاثیرشو بهتر کنه 

فکنم چون خیلی وقته ن خریدم 

من خودم قاطی میکنم😂🤫

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید ب در تون خورد 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4452432/بچه-ها-بیاین-واسه-ریزش-موتون-معجزه-کنم

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
آب سیب زمینی چجوری چند بار؟

ماسک سیب زمینی و گلاب

۱ عدد سیب زمینی متوسط

نصف فنجان گلاب

چند قطره آبلیمو ( به دلخواه)

یک قاشق غذاخوری عسل (به دلخواه)

ابتدا می‌بایست سیب زمینی را به صورت ریز رنده کنید.

سپس گلاب را به آن اضافه کنید تا خمیری نسبتاً سفت ایجاد شود.

در صورتی که دارای پوستی چرب هستید، برای رفع بیشتر چربی‌های پوست خود می‌توانید چند قطره آب لیمو را نیز به این ماسک اضافه کنید.

اگر پوست شما از نوع خشک است به این ماسک، یک قاشق عسل اضافه کرده و به خوبی مخلوط کنید.

در مرحله بعد ماسک به دست آمده را به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه بر روی پوست خود قرار دهید.

در نهایت پوست خود را با آب خنک شستشو دهید.

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
2740

اقا ی چیزی بگید من بزنم جوشای رو بازوم بره

مردم از دستشون😭دردم میکنن تازه 

خدایا خسته شدم

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
بله دقیقا منم خیلی نتیجه ندیدم، میخوام همین مکمل که گفتن بگیرم چه جالب آب جوشیدرو و با لیمو حتما امت ...

آب جوشیده ولرم وقتی صبح ناشتا بخوری کبدت از سموم پاکسازی میشه و رنگ پوست از کدری و تیرگی در میاد .آب جوشیده ولرم صبح ناشتا خوردن هزار خاصیت داره توی نت بخون

پناه میبرم به خدای صبح روشن از شر آنچه آفریده سوره فلق
باید مرتب و بصورت روتین مراقبت های پوستی رو انجام بدی ک جواب بده برای صورتت همیشع ارایشتو پاک کن بع ...

شما باور کن من اینکارارو انجام میدم ولی خیلی تغییریم نمیکنم

حالا باز یه مکمل جدید میخوام امتحان کنم ببینم چی میشه مرسی از توصیحاتت عزیزم

منم کچل شدم همع آزمایشام نرماله. 

روغن تراپی .ویتامین ها انواع شامپوی داخلی و خارجی هیچکدوم تاثیر نداشته حیف این همه هزینه.

فک کنم ویتامین زمانی موثرع ک ریزش مو ناشی از کمبود ویتامین باشه در غیر اینصورت هیچ

من فقط مزوتراپی امتحان  نکردم

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
اقا ی چیزی بگید من بزنم جوشای رو بازوم بره مردم از دستشون😭دردم میکنن تازه  خدایا خسته شدم

از کبده آز دادی؟ کاسنی و شاهتره خوردی؟ 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
2706