2737
2739

اگه تهران هستی برو پیش دکتر شیدا شمس. تلفنی جواب نمیده. از شنبه تا سه شنبه مطبش هست. ساعت 9 صبح تا 2 بعداظهر. آدرسش هم نرسیده به تجریش خیابان فرشته - گرد شرقی تلفنش هم 220244242

می تونی برو پیشش عالیه. با یه نسخه خوب میشی

باید مرتب و بصورت روتین مراقبت های پوستی رو انجام بدی ک جواب بده

برای صورتت همیشع ارایشتو پاک کن بعد صورتتو بشور بعد تونر بزنن مرطوبت کننده و ابرسان خیلی ضروریه

هیچوقت با آرایش نخاب برای شستن صورت از فیس براش استفاده کن خیلی تمیز میشه

هفته دو بار اسکراب کن ماسک های خونگی بزار 

ب موهات اب برنج اسپری کن قبل حمام

و اینکه اصلااا هرروز نرو حموم  سه بار در هفته بیشتر نرو

از شامپوهای بدون سولفات استفاده کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای مو روغن 4 مغز مثل کرچک و فندق و اینا زیاد یادم نمیاد تو هفته اول نتیجه داد من ی ماه استفاده کرد ...

فکنم کرچک فندق  بادوم تلخ و زیتون باشه!

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2731
2738

خخخ شوهر منم هیشه میگه منم جواب میدم سن مادرت هیچکی رنگ مو نمیزاشت تا حالا موهاشم خراب بشه اون موقع هم وسایل ارایش مثل الان فراوون نبود بعد بابات هم انقد ب مادرت دسیده پوستش شاده توهم میخوای بعم برس والااااا

شامپو و کرم هیچ ارزشی نداره بی خود پولتو خرج نکن از درون باید درست بشه .مولتی ویتامین خارجی بخر .میو ...

بله دقیقا منم خیلی نتیجه ندیدم، میخوام همین مکمل که گفتن بگیرم چه جالب آب جوشیدرو و با لیمو حتما امتحان میکنم

استارتر عزیز برو پیش ی متخصص خوب بعدش استرس رو زندگیت دور کن آب زیاد بخور میوه وسبزیجات زیاد استفاده کن شیرینجات کمتر مصرف کن لوازم ارایشی کمتر استفاده کن موهاتم با روغن زیتون وروغن نارگیل ماساژ بده قبل حمام درضمن ببخشیدا به اون شوهرت بگو حرف دهنشو بفهمه وبزنه بگو همینه که هستم خیلیم خوبم ازمامانتم بهترم دفه اخرتم باشه منا با کسی مقایسه میکنی یعنی چی امیدوارم زود مشکلت حل بشه گلم

فکنم کرچک فندق  بادوم تلخ و زیتون باشه!

فکنم چون خیلی وقته ن خریدم 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
2706