2733
2734

برروشن شدن پوستت روغن کنجداگرروغن روارده باشه خوبهترشبابزن بخواب آی رنگت روشن میشه خیلی نتیجش خوبه خودم زدم خیلی خوبه

دوستِ عزیزتاتوانی درجهان یکرنگ باش قالی ازصدرنگ بودن زیرپاافتاده...
ی چیزیه که در اثر غنی شدن اورانیوم به دست میاد 😕 خب پوسته برنجه دیگه 🤦

😂😂😂

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شامپو و کرم هیچ ارزشی نداره بی خود پولتو خرج نکن از درون باید درست بشه .مولتی ویتامین خارجی بخر .میوه فراوان بخور .صبح ناشتا آب جوشیده ولرم بخور با لیمو تازه .دوش آب سرد بگیر . 

پناه میبرم به خدای صبح روشن از شر آنچه آفریده سوره فلق
برو عطاریا..اونا فک کنم بهتر بلد باشن...ی مکمل هم استفاده کن...مخصوصا قرص اهن.من زن عموم ریزش مو شدی ...

منم ریزش مو دارم خیلی کارا کردم خوب نشد مکملم فایده ای نداشته

معمولا وقتی عامل درونی باشه خوب نمیشه

منم ریزش مو دارم خیلی کارا کردم خوب نشد مکملم فایده ای نداشته معمولا وقتی عامل درونی باشه خوب نمیشه

استرس ک داشته باشی اره..اول باید از درون اروم شی بعد

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
2706