2737
2739

شوهرم میگه پوست و مو مامانم از تو بهتره, من اصلا موهامو رنگ نمیکنم ولی انقدر میریزه نمیتونم سشوار بکشم پوستم هم خیلی شل و کدر شده تروخدا بگید چیکار کنم؟؟؟ شامپو و کرم خیلی استفاده کردم فایده نداشت...

دکتر نرفتی؟مزوتراپی کن

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط از روغن 4 مغز نتیجه گرفتم و روغن زیتون و تخم مرغ... پوست هم لیفتینگ کن 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
2731

اول برو دکتر و آزمایش بده،استرس هم خیلی مهمه

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     
2738

برا موهات برگ صدر بزن ب جای شامپو...از عطاری بگیر..فقط موهارو خشک میکنه..قرص hair_vitهم خ خوبه مکمل هست..انواع ویتامین ها...خیلی موثر هست...

برای پوستتون هم اب سیب زمینی برنین

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

من الان نزدیک ۴ ساله یه بار حتی ضد افتابم نزدم به پوستم و خداروشکر سالمه سالمه . شما احتمالا کبدتم چرب باشع و کلسیمت کمه . شامپو سینره ضدشوره  بزنین واقعا خوبه . و یچیزی ک من معجزشو دیدم روغن زیتون بود . شبا روغن زیتون رو با قطره چکان بزنین به کف سرتون ینی قشنگ بخوره به ریشه مو عالیهههه واقعا . و سر کردن صدر هم خیلی مفیده

آسون ترین کار دنیا گفتن حقیقته و سخت ترینشم اینه که به کی بگی😊😊
2706