2737
2739
عنوان

میشه بیاین 🥺

152 بازدید | 14 پست

یسریا چجوری انقد با خدا رفیقن که کاراشونو میسپرن ب خدا و مطمئنا درست میشه؟ 

خیلی حالم بده منتظر ی معجزه تو زندگیمم 🥺قبلنم از خدا چیزی خواستم ولی نشده بخاطر اون دیگه میترسم چیزی ازش بخوام 

حالم بده افسردگی شدید دارم با این حالم بزور درس میخونم چیکار کنم حالم خوب شه؟ 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بیشتر با خدا حرف زدن  رها کردن )نه بی توجهی و تلاش کردن) مطمئن بودن از برنامه ریزی خدا  ...

احساس میکنم افسردگی باعث شد بیشتر از خدا دور شدم آخه میگن ناامیدی کار شیطونه احساس میکنم چون زیاد ناانیدم خدام دیگ بهم اهمیت نمیده 💔

احساس میکنم افسردگی باعث شد بیشتر از خدا دور شدم آخه میگن ناامیدی کار شیطونه احساس میکنم چون زیاد نا ...

خدا می بینه و کریم الصفح یعنی ببخشه هم دیگه به روت نمیاره این خطارو کردی و واقعا میبخشه 

مطمئنم مهربون ترینه

تنها کسی که حالت بده لازم نیست همه چیو از اول بگی و خودش میدونه 

2740

وای اگه سخنرانی‌های استادپناهیان راببینی،کلاازاین روبه اون رومیشی،انقدکه این مردازخدای بزرگ قشنگ حرف میزنه آدم اصلادوس نداره خداروناراحت کنه،غرق عشق به خدامیشی وکلاافسردگیت برطرف میشه حتماحتمانگاه کن ضمانت میکنم حالت خوب خوب میشه

.
وای اگه سخنرانی‌های استادپناهیان راببینی،کلاازاین روبه اون رومیشی،انقدکه این مردازخدای بزرگ قشنگ حرف ...

از کجا نگاه کنم؟ 

واقعا بهش نیاز دارم تو بد مخمصه ایم

از کجا نگاه کنم؟  واقعا بهش نیاز دارم تو بد مخمصه ایم

عزیزم من روبیکادارم توروبیکاسرچ کن علیرضاپناهیان همه کانال هاشومیاره،توگوگل هم بزنی هست هربرنامه ای داشته باشی اینستا،تلگرام ایتاو...همه جاهست بخداپشیمون نمیشی انقدخوب وقشنگ حرف میزنه سعی کن همشوببینی

.
2706