2752
2734
عنوان

این مرد مذهبیه یا غیر مذهبی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 35 پست

منم همین طوریم خدا رو خیلی قبول دارم انسانیت برام خیلی مهمه زندگی ازادی دارم ولی در کنارشم خط قرمزای خودمو دارم جز اون منم خیلی به اماما معتقد نیستم

و خیلیم معتقدم تو زندگی هر چی میخوای با تلاش خودت و توکل به خدا باید به دستش بیاری وگرنه نه دعا نه هیچی تو رو به اون خواستت نمیرسونه

خب غیر مذهبیه دیگه

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️

نماز و روزه  اولین نشانه ی مومنه کسی که ادعاش میشه خدارو قبول داره چه طور ایه ی قران که میگه حرف رسولم و اول الامرش که میشه امامان حرف منه رو قبول نداره چه طور خدا رو قبول داره اهل نماز و روزه نیس فقط یه سری تفکراتی داره که خودش رو توجیه کنه مذهبیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک اسکول هست بعدا باهاش به مشکل میخوری... اونی که مذهبی هست حداقل محرم نا محرمی سرش میشه  این ...

نه دیگه محرم نامحرم رعایت میکنه 

برگی افتاده ام بر زمین، خدایا منو ببین 🍃 خدایا شکرت به داده ها و نداده ها.
2731

چون از سگ خوشش نمیاد غسل هم میکنه عدالت رو هم اجرا میکنه با خودت فکر کردی مذهبیه  

والا من ادم خیلی مومن و مذهبی دیدم که از خیرین هم هست ولی تو خونه باغشون سگ هست و به این حیوون هم محبت میکنه  

همسرت از خودت مومن تر باشه که بتونی ایمانت رو حفظ کنی وگرنه همین یه ذره ایمانی هم که داری با زندگی در کنار این مرد به فنا میره 

جواب سوالت، مردی که گفتی مذهبی نیست

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

میتونن باهم کنار بیان اما ای کاش همراهمون رو طوری انتخاب میکردیم که یکی در میانمون می‌شد اولویتمون نه بعد ی مدت بشیم فقط غسل میکنم و به خدا اعتقاد دارم و.....ازدواجی که برات سازنده نباشه و عاقبت به خیری نیاره میشه زندگی دنیا زندگی دنیا هم با گذشت زمان میشه وبال گردن  بغض تو گلو    اینو برای همیشه بدون مردها با گذشت هر دهه از زندگیشون دینشون کمرنگ میشه مگه اون کسی که دین و انجام همه دستورات و عشق ائمه اولویت جوانیش باشه اینطوری با پخته شدن کاملتر میشه 

چون از سگ خوشش نمیاد غسل هم میکنه عدالت رو هم اجرا میکنه با خودت فکر کردی مذهبیه     والا ...

تو باغ اشکالی نداره هرچند من می ترسم زیاد همه شون آفریده خدا هستن حیوانات 

ولی اون که بده اینه که محل زندگیت باهاش یکیش باشه 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

از نظر من که مذهبی درست اینه به استثنای نمازش 

که احساس میکنم کم کم سمت اونم نیره6

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706