2737
2739
عنوان

بیاین نحوه اشناییتون با شوهراتون یا نامزداتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 114 پست
 چ عالی😍چشم بد ازتون دور باشه دست راستت هم رو سر من و بقیه مجردا🤭⁦♥️⁩😄

مرسی عزیزدلم.

الهی همه ی جوونا خیلی خوشبخت و عاقبت بخیر بشن😍😍😍😍😍

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دیگه اگه خوب بودن و از مرحله سنجش رد شدن مبارکه 😂⁦♥️⁩

نه متاسفانع😂بخاطر این حرفا و بلایی که سر دوستم اومد رد کردم..ایشالا از ترم بعد😂ولی رل اونم بنظر خیلیییی پسر خوبی بود اماخب خیلی راحت رف باینفردیگ

نه متاسفانع😂بخاطر این حرفا و بلایی که سر دوستم اومد رد کردم..ایشالا از ترم بعد😂ولی رل اونم بنظر خی ...

بعضیا در ظاهر خوبن بری تو رابطه قشنگ حس میکنی 😂😐بوی خیانت همون اولش میاد هرچقدرم خوب باشه😄ایشالا برا هیچکس اتفاق نیوفته

2742

😂😐من خودم با یه پسری اشناشدم ازش خوشم میومد اونم قصدش خاستگاری بود ولی من شرایط ازدواجو نداشتم و اینا اونم هول بود خیلیم وضعشون و قیافش خوب بود  منم کنکوری بودم و دلم میخواس اول مستقل باشم خلاصه بعد از جوابم یه مدت گم و گور شد بعدش که اومد محلش نذاشتم یه ماه بعد با دوس دخترقبلیش عقد کرد😂😂

خب میشیننن ااون پولدار ها و آینده دارها شون رو دست چین میکنن دخترهای این روزگار عجب خوش سلیقه ان ...

😂😂عجب...منکه ساده  اما شیک میرمو میام دانشگاه ولی خب دخترایی میشناسم نون شب ندارن اما ارایششون بجاست و تیپ و...الانم پسرامغرور شدن منتظرن دخترا برن طرفشون ک منم از این اخلاقا ندارم😐

2740
بعله. من دانشگاه هم رفتم ولی به هیچ وجه اهل دوستی با جنس مخالف نبودم‌ اکثر دوستام معتقد بودن با این ...

خوشبخت بشی عزیزم زندگیتون پر از عشق و برکت😊😊

لطفا اکانت پاک شود
😄چ جالب 😍

آره ۳ سال اول همش بحث و جدل علمی و اعتقادی داشتیم 🙄✌🏻 بعدا که ازش پرسیدم گفت اولش عاشق همین پای اعتقادات و حرفات بودنت شدم😍😍 (همون لجاجت خودمون🤪)

لطفا اکانت پاک شود
آره ۳ سال اول همش بحث و جدل علمی و اعتقادی داشتیم 🙄✌🏻 بعدا که ازش پرسیدم گفت اولش عاشق همین پای اع ...

😍😂من همیشه از این استادا میخواستم ولی متاسفانه فاصله سنی بیداد میکرد😂😂😂😂😂فانتزیامو بهم ریختن

منم الان اخلاقم مث شماس..دوستامم دوست شدنو یکی دوتاییشون قراره نامزد کنن ..وبمن میگن بااین غرور و..ب ...

میرسی عزیزم😊😊😊. من الان هم دلم آرومه چون تو گذشتم عشق نافرجامی نداشتم،  هم وجدانم کاملا راحته چون با هیشکی نبودم هم زندگیم خداروشکر آرومه چون خدا بهم نظر کرده.

از خدا برات بهترینا رو آرزو دارم 

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
2706