2733
2739
عنوان

بیاین نحوه اشناییتون با شوهراتون یا نامزداتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 114 پست
بعله. من دانشگاه هم رفتم ولی به هیچ وجه اهل دوستی با جنس مخالف نبودم‌ اکثر دوستام معتقد بودن با این ...

منم الان اخلاقم مث شماس..دوستامم دوست شدنو یکی دوتاییشون قراره نامزد کنن ..وبمن میگن بااین غرور و..بجایی نمیرسی😶😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرامیگن تودانشگا دوست نشیدو اسمتون میپیچه و پسرا خوب نیستن تواون محیط ...ادم گیج میشه..من هکرس او ...

نه ببین اولش تا یه سال اینا نباید به پسرا رو بدی چون جوش جوریه همه دنبال دوستین تا مطمئن نشی نباید رو بهشون بدی 😄😂حالا ایشالا بیرون از دانشگاه بهترینو پیدا کنی😍

2728
منم الان اخلاقم مث شماس..دوستامم دوست شدنو یکی دوتاییشون قراره نامزد کنن ..وبمن میگن بااین غرور و..ب ...

دقیقا اخلاق منم همینه😐😂ولی راضیم بالاخره یکی مناسب اخلاقمون پیدا میشه😄⁦♥️⁩

😂😂😂😂😂😂😂😂وای عالی بود خوشبخت باشی عزیزم از ای شوهرا پیدا نمیشه قدرشو بدون🤭😂⁦♥️⁩

اره 😄😄😄واقعا .....اولین بار رستوران منو دعوت کرد خاطره شو. الان گفتم🌸🌸بعدش4 بار با شیرینی اومد خواستگاریم یه بار با مامان یه بار با خاله اش یه بار دوست مامانش یه بار خواهرش البته همه مراحل مامانش بود دفعه اخر یه سبد گل....اره خیلی دس و دلباز بود🌷🌷🌷

نه ببین اولش تا یه سال اینا نباید به پسرا رو بدی چون جوش جوریه همه دنبال دوستین تا مطمئن نشی نباید ر ...

اصلا نمیتونم به پسرااعتماد کنم ..دوست خودم انقد تحقیق کرد راجب کسی بعد رل زد پسره ولش کرد رفت بایکی  دیگ واقعا منم ترسیدم..درصورتی که بنظرپسرای خوبی میومدن

2740
اره 😄😄😄واقعا .....اولین بار رستوران منو دعوت کرد خاطره شو. الان گفتم🌸🌸بعدش4 بار با شیرینی اومد ...

😂😂پس از هفت خوان رستم هم رد شده عزیزم خیلییی خوبه ایشالا همیشگی باشین⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

👍منم بالای هزار بار این جمله رو داخل سایت شنیدم ولی اخرش همه میرن با هم دانشگاهیشون ازدوا ...

😂😂😬نمیدونم واقعا اخه اونا سربازی نرفتن تکلیف شغلشونم مشخص نیس که دخترابخوان صبر کنن و سنشونم کمه مگ اینک ارشد باشن 

2706