2733
2734
عنوان

بیاین نحوه اشناییتون با شوهراتون یا نامزداتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😍چ اپلیکیشن بدرد بخوری بود😂😂⁦♥️⁩

اره.ی لایک مسیر زندگیمو عوض کرد😂😂😂

خداروشکررررر گوش شیطون کر مرد خیلی خوبیه❤ممنونم ازت لاین

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏
2731
🤣فک کن بچه تون ازتون بپرسه مامان،بابا شما چطور آشنا شدین؟ تو هم بگی فرزندم همه چی از یه لایک ش ...

همه چی از ی پست شروع شد🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏

مادرشوهرم منو خونه خواهرم منو دید اومد خواستگاری بعد یه سال رفت امد با پسرشون عقد کردم با پسرشون همه جا رفتیم خیلی برام پول خرج کرد هی از این به اون رستوران هی خوراکی و لباس خرید تا جواب بله دادم🌸🌸

2738
😍خوشبخت بشین بعضی ازدواجای سنتی خیلی خیلی بهتر از مدل مدرنن⁦✌️⁩آرامش دارن

بعله. من دانشگاه هم رفتم ولی به هیچ وجه اهل دوستی با جنس مخالف نبودم‌ اکثر دوستام معتقد بودن با این  گندم( هم مغرورم هم جنس مخالفو کلا  به هیچی حساب نمیکنم. البته بگم ها خیلی هم امروزیم و اصلا هم محجبه نیستم) هیچ وقت ازدواج نمیکنم😄😄. ولی چند ماه بعد تموم شدن درسم با شوهرم آشنا شدم. ۴ ماه نامزد بودیم بدو اینکه حتی دست همو بگیریم‌ ولی خداروهزار مرتبه شکر از جونم بیشتر دوستش دارم الان‌😍😍

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
مادرشوهرم منو خونه خواهرم منو دید اومد خواستگاری بعد یه سال رفت امد با پسرشون عقد کردم با پسرشون همه ...

😂😂😂😂😂😂😂😂وای عالی بود خوشبخت باشی عزیزم از ای شوهرا پیدا نمیشه قدرشو بدون🤭😂⁦♥️⁩

بعله. من دانشگاه هم رفتم ولی به هیچ وجه اهل دوستی با جنس مخالف نبودم‌ اکثر دوستام معتقد بودن با این ...

چ عالی😍چشم بد ازتون دور باشه دست راستت هم رو سر من و بقیه مجردا🤭⁦♥️⁩😄

2706