2733
2739
عنوان

بیاین نحوه اشناییتون با شوهراتون یا نامزداتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 114 پست
گیر نمیدما ولی شاید یکی شرایطش فرق میکرد ما ینمون کم بود  هیچی نداشت حتی شغل مجبور بودیم دوست ب ...

خوب شما کلا فعال بودی سن کم عاشق شدی😘😘😁. من دانشگاه رفتم ۱۹ سالم بود انقدددددددر تعجب میکردم با هم دوست میشدن هی پیش خودم میگفتم مگه اینجا برای درس خوندن نیست🤔🤔🤔🤔. بعد دیگه برام عادی شد ولی هیچ وقت نتونستم برای خودم قبولش کنم

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خبلی ممنون عزیزم ...ان شاا...کنار همسرتون همیشه خوشبخت باشین🌹

مرسی گلم 😘😘😘😘

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
تا حدودی موافقم خیلی از دوستیا اولش برای سرگرمیه بعدش شاید به ازدواج ختم شه ولی من خودم دوس دارم باش ...

منم ۴ ماه نامزد موندم برای آشنایی. هم تحت نظر خونواده ها بود و هم تعهدی هم نداشتم. دیگه نهایتش اگه بد بود توی همون ۴ ماه میفهمیدم و تموم میشد. 

2728
😂😂😂😂 من متولد ۶۹ ام.

اخي باز ٣ سال بزرگتري ازم 

پس زود ازدواج كردي نه؟

من هنوز مجردم 😂 تازه دارم نامزد ميشم

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...

ما اول تو ی نگاه تو دانشگااه عاشقشدیم یکم که گذاشت به بهونه درسی پیام داد و حساب دلمو برد تو همین حین وگفت دوست دارم و الانم نامزدیم😍😍😍😍😍😍

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌
اخي باز ٣ سال بزرگتري ازم  پس زود ازدواج كردي نه؟ من هنوز مجردم 😂 تازه دارم نامزد ميشم

تقریبا.۲۴ساله بودم که عقد کردیم سال ۹۳ همسرم هم ۲۶ سالش بود.

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2740
تقریبا.۲۴ساله بودم که عقد کردیم سال ۹۳ همسرم هم ۲۶ سالش بود.

عزيزم خيلي خوبه ٢٤ سالگي واسه ازدواج

ايشالا خوشبخت باشين كنار هم

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...