2733
2739
عنوان

پدرشوهرم به شوهرم میگه زنتو طلاقش بده خودم مهرشو میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6071 بازدید | 161 پست
خب من خانوادم پشتم نیستن که این بلا داره سرم میاد  خانوادم به زور شوهرم دادن و از بچگی اصلا مح ...

عزیزم...نه پدر شما خوبه ن پدر ایشون.ولی شوهرتونم کاملا پشتتون نیست شوهرتون هم خرما رو میخواد هم خدا رو

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
ما تهرانیم صاحبخونه کرجه بدبختی

به یه نفر بسپر خودشو جا صابخونه جا بزنه

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسی بنظرم خیلی بی زبونین خودت و شوهرت ، ینی چی یه ماه وقت؟؟؟؟؟ هرچی حواستن بهت گفتن، اگه اروم و با ملاطفت بگی لطفا خونه بگیرین که نمیرن ، به شوهرت بگو یه بلط اتوبوس بگیره ، سوارش کنه ببرش ترمینال به مقصد خونه پرشوهر، زن بزنین بگین فرستادیمش ، دانشگام باز شد مسافرخونه ، خونه اجاره و خواباه ، دیم حتی اخر هفته ها راش ندین

کاربر 6  ساله هستم ، و این ششمین کاربریمه😬
2731
ارههه.من یه بار صاب کارم بهم گفت گمشو بیرون تو از مغازه دزدی کردی پلیس اوردم براش گفتم پدری ارت در ب ...

پلیس 110؟ یا شکایت کردی  دادگاه؟ پلیس اومد چه کرد ؟ چجوری ثابت کردی؟

کاربر 6  ساله هستم ، و این ششمین کاربریمه😬
عزیزم...نه پدر شما خوبه ن پدر ایشون.ولی شوهرتونم کاملا پشتتون نیست شوهرتون هم خرما رو میخواد هم خدا ...

نه والا بخدا با خانوادش قهره

حالا بچه ها میگن بی زبونید اما خیلی دعوای بدی داشتیم دیروز

من عقده های چندسالمو جمع کردم گفتم اگه پول مهریه داری بیا گور پسرتو جمع کن ببر

شوهرمم جوابشون زو داد

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2740
یه سوال پیش اومد وقتی ناهار یا شام نمیذاری واکنش بردارشوهرت چیه؟

خودم گرسنه میمونم و شوهرم

چندروزی نداشتم دیدم خودش میره فلافلی

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

اه اعصابم خورد شد دیگ برا چی چادر میپوشی خب سارافن بپوش خیلی سخته چجوری نزدیکی میکنید،،،میاد بالاسرتون وایمیسه نیگا میکنه پسره خودشو زده به شاسکولی وگرنه بچه کوچیک که نیس

اولین واخرین پسری که توزندگیم التماسشومیکنم  پسرمه  اونم واسه   مامان گفتنش  

مامان من الان ۷۰ سالشه زمانی که ۲۵ ساله بوده عموم از ده اومده با اینا زندگی کنه مادرم سه تا بچه کوچیک هم داشته پدر بزرگ خدا بیامرزم میاد مادرمو میبره خونش وقتی پدرم میره زن و بچه اش بیاره میگه ما از این قرار ها نداشتیم دختر جونم با مرد نامحرم تو خونه تنها بمونه اگر غیرت تو اجازه میده غیرت من اجازه نمیده برادرت رفت بیا دخترمو ببر بابامم میره دوساعته داداشش و میندازه بیرون و میاد مادرمو میبره اون موقع ها قدیم ها خانواده شوهر خیلی روی عروس تسلط بیشتر داشتن پدر بزرگم جلوشونو گرفت گفت رو بدی این میره اون یکی پیاد میشه کاروانسرا

خودم گرسنه میمونم و شوهرم چندروزی نداشتم دیدم خودش میره فلافلی

خدا صبرا بده گیر خانواده نفهم افتادی کوتاه نیا سر فرصت یک ماهه اقدام کنید نزارید باد بخوره توش اول تابستونه این شرایط اذیت کنندس 

اسی مواظب خودت باش وقتی می خوابی یه چیزی بزار پشت در اتاق که اگه بخواد در رو باز کنه صدا بده بیدار بشی یا کلا نتونه در رو تکون بده 

مامان من الان ۷۰ سالشه زمانی که ۲۵ ساله بوده عموم از ده اومده با اینا زندگی کنه مادرم سه تا بچه کوچی ...

بازم به غیرت پدر بزرگت باید ای ولا گفت شوهر این خانم که فقط تماشا چی هست خیلی لطف میکنه پنکه رو میچرخونه طرف خانمش عوض اینکه برادر ش رو پرت کنه بیرون

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
2706