2733
2734
عنوان

پدرشوهرم به شوهرم میگه زنتو طلاقش بده خودم مهرشو میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6077 بازدید | 161 پست
وای ان شاءالله ک زودتر بیان ولیاگه نیومدن هم شوهرت بگو حتما خودش خونه براش بگیره یا ببره خوابگاه.ب ن ...

نه دیگه تا یک ماه وقت دارن بیان ببرنش 

کاش دختر بود حداقل

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نبابا دعوامون شدید بود کلا قطع رابطه کردیم گفتم که شوهرم گفت تا ماه دیگه خونه نگیرید با وسایل پرتش ...

عزیزم شوهر شما الان ته حرکتش اینه که سر پنکه رو بچرخونه طرف شما. ایشون اگه بلد بود برادرش رو راه نمیداد. بیرون انداختن پیشکش. خیلی امیدوار نباشین

اینم از اون حرفها است. رو هر دری میشه قفل زد. شوهرت اگه نمیتونه، قفلساز یا نجار بیارین براتون انجام ...

شما میگی چکار کنیم اخه

همه راه هارو رفتیم والا 

با خوبی با خنده،با دعوا با اخم با همه چی گفتیم بیایید ببریدش نمیان

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2731

این نشد زندگی که بردارشوهرت رو شوت کنین بیرون اه حالم بد شد

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

یه راه حل دبگه هم میمونه ...به صاحبخونتون بگیدبیادیه جنگ زرگری راه بندازه بگه من خونه به دونفردادم

وفلان ...بایدکرایه زیادتر بدیدو این حرفا

بعدشم به برادرشوهرت بگید پاشه

فقط بایدباپررویی برخورد کرد

یه بارکه میاد شهرستان ...همسرت بگه دیگه بسه 

خونه مانیا...بیای بخوای بمونی پشت دری

والا گاهی برای مهمونی قدمت سرچشم

خانمم ازدستت آسایش نداره 

مگه میشه پلیس اورد برای حرف؟؟؟؟؟

ارههه.من یه بار صاب کارم بهم گفت گمشو بیرون تو از مغازه دزدی کردی پلیس اوردم براش گفتم پدری ارت در بیارم تا چند سال فراموشت نشه

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

اسی با صاحبخونه صحبت کن ایندفعه ک برادرشوهرت اومد بیاد سروصدا کنه که من خونه رو به ۲نفر اجاره دادم اما شما الان سه نفرین،،بگو دعوا راه بندازه شاید این روش جواب داد

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
بگو خب مرد حسابی حرکتی بزن کاری بکن زبون ندارییی....شاید من بخوام با تاپو شلوارک بگردم...مقصر شوهرتو ...

خب من خانوادم پشتم نیستن که این بلا داره سرم میاد 

خانوادم به زور شوهرم دادن و از بچگی اصلا محبت ندیدم

الان با دوتا عشقم عزیزم عاشق شدم و مجبورم بسوزم و بسازم 

اگه با شوهرم قهر کنم خانوادم مجبورم میکنن برم از خانوادش معذرت خواهی کنم

یکبار تو عقد قهر کزدم و پدرم خیلی کوچیکم کزد جلو خانواده شوهرم،نداشت خونشون بمونم و مجبورم کرد معذرت بخوام 

بابام از ترس ابروش بدبختم کرد که اگه طلاق بگیری فامیل چی میگن 

اسی با صاحبخونه صحبت کن ایندفعه ک برادرشوهرت اومد بیاد سروصدا کنه که من خونه رو به ۲نفر اجاره دادم ا ...

ما تهرانیم صاحبخونه کرجه بدبختی

😐😐😐یعنی اونقد بی عاره که بهش گفتین برو بیرون ونرفته😒بهش حالی کن میره حموم گم شه لباساشو بشوره اتاق شماهم شخصیه حق نداره به هردلیلی بیاد توش😒😒توروش نخندین بشورین بزارینش خشک شه مردکو😑من همچین برادرشوهری داشته باشم خونشو گردن میگیرم😑

بخدا همه کار کردم بخون تاپیکو

عزیزم نمیخوام ناراحتت کنم اما فعلا بچه دار نشو 

چندسالت هست؟

زندگیتونو روبه راه کنین وقت واسه بچه دار شدن زیاده 

میدونم ربطی  نداره بمن و بحث الان به بچه دار شدن شما نیس   اما بچه هم کلی مخارج داره و شرایط زندگی واستون سختتر میشه 

❤❤

انشالله همه مشکلاتت حل شه

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
2706