2737
2739
عنوان

پدرشوهرم به شوهرم میگه زنتو طلاقش بده خودم مهرشو میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6071 بازدید | 161 پست

منم خیلی مثل تو بودم استارتر دقیقا یاد گذشته خودم افتادم شوهرمم مثل شوهر شما آدم درستی هست 

برادرشوهرمنم تا قبل زن گرفتنش با ما زندگی می‌کرد وای خیلی سخت بود ولی برادرشوهرمن خیلی چشم پاک بود و تو این چند سال ک  ی اتاق بهش داده بودیم اصلا نمیومد سر سفره ما براش غذاشو می‌بردم تو. اتاق از دم در حتی در این حد ولی بازم سخت بود خیلی...   راحت نبودم تازه یک بچه کوچیک داشتم اصلا نمیتونستم براش لالایی بخونم یا لباسهای آزاد نمیتونستم بپوشم صدام هم باید خیلی آروم بودد حتی تو رابطه با شوهرم خیلی سخت گیر شده بودم ی وقت  صدایی نشنوه 😩😩😩😩.... هر بارم ب مادرشوهرم میگفتم سلیته گری میکردن سرم ولی خب صبر کردم بالاخره ایشون داماد شدن ولی واقعا با صبر و حوصله همه چی درست میشه فک میکنم 

عضو گروه قرمز❤️(کاهش وزن بالا ۲۰ کیلو )وزنشروع ۹۵❤️وزن فعلی۹۳❤️وزن هدف ۶۰❤️ان شاءالله
نبابا از بس مادرشوهرم بداخلاقه اینم دلش نمیخواد بره من نماز میخونم قران میخونم بخدا هیچ مردی جز شو ...

پدرشوهرت جهنمو براخودش خریده.مبارکش باشه

اینسری بهت حرفی زد بگوکافر همه را به کیش خود پندارد

خدای مهربون شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر شوهرت بساز با این شرایط اگ برادرشوهر چشم ناپاک هست بهتره برای مدتی قهر کنی و بری خونه مادرت یا ک مستقیم بهش بگی..... 

عضو گروه قرمز❤️(کاهش وزن بالا ۲۰ کیلو )وزنشروع ۹۵❤️وزن فعلی۹۳❤️وزن هدف ۶۰❤️ان شاءالله
منم خیلی مثل تو بودم استارتر دقیقا یاد گذشته خودم افتادم شوهرمم مثل شوهر شما آدم درستی هست  بر ...

عزیزم خدا اجرشو بهت بده 

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
2728

وای حالم بدشدچقدنفهمن ...وقتی یکی بیشعوره باعمل حالیش کن صبح که بیدارشدین صبحونه بده کوفت کنه وسیله هاشوبده دستش بره به درک😡مثل خانواده شوهرم ازروزبعدعروسی تلپ بودن خونه ما حالاقبل اون اصلا راه مشهدونمیدونستن...بخدااینقدرفت وآمدشون زیادبودکه دیوونم کردن یه روزباشوهرم دعواگرفتم اومدم توحیاط به سروصدا دیگه گورشونوگم کردن الان کمترمیان 😏

منم خیلی مثل تو بودم استارتر دقیقا یاد گذشته خودم افتادم شوهرمم مثل شوهر شما آدم درستی هست  بر ...

آخه صبرم حدی داره همه اون دوران میتونستی رابطه خیلی بهتری باهمسرت داشته باشی وتوهمه چی راحتترباشی نه؟؟؟

مامان من الان ۷۰ سالشه زمانی که ۲۵ ساله بوده عموم از ده اومده با اینا زندگی کنه مادرم سه تا بچه کوچی ...

متاسفانه مامان منم این مشکلاتو داشته نه یه نفر با چهار نفر همزمان.واای چقد سختی کشید ولی الان کدومشون قدرمیدونن.خدا نگذره ازاین خانواده های شوهر

خدای مهربون شکرت😍
2740
آخه صبرم حدی داره همه اون دوران میتونستی رابطه خیلی بهتری باهمسرت داشته باشی وتوهمه چی راحتترباشی نه ...

بالاخره هر کی ی جای زندگیش باید ی امتحان سختی رو بگذرونه  اره خب اون موقع بچه تر بودم و جوون تر بودم 

اما خب خدا روشکر الان واقعا ب آرامش رسیدم  حتی همون خانواده شوهرم خیلی احساس پشیمونی میکنن 

ولی در کل صبر ب معنی این نیست ک شما باید سکوت کنید در برابر همه مشکلات صبر یعنی کنترل کردن خودت در برابر ناآرامی ها یی ک رخ میده  

پلیس 110؟ یا شکایت کردی  دادگاه؟ پلیس اومد چه کرد ؟ چجوری ثابت کردی؟

گفتم این آقا ب من گفته تو دزدی میخوام دوربینا رو چک کنید ببینم کجا دزدی کردم...بهم بی احترامی کرده...نبرنش پاسگاه اینا ولی فهمید ک حرف دهنشو دیگ بفهمه هر چیزی نگه.فهمید ترسو نیستم بلدم از حقم دفاع کنم 

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
گفتم این آقا ب من گفته تو دزدی میخوام دوربینا رو چک کنید ببینم کجا دزدی کردم...بهم بی احترامی کرده.. ...

باز اونجا کار کردی ؟ خوب بیرونت نکرد

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔