2733
2734
عنوان

چقدر دلم میخواد الان....

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 84 پست
من الان دلم میخواد زنگ خونه رو بزنن شوهرم و پدرمادرش باشن اومده باشن دنبالم برا اشتی برام دعا کنین

ایشالا عزیزم ، اگه لیاقتت داشته باشن میان،نگران نباش

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
من الان دلم میخواد زنگ خونه رو بزنن شوهرم و پدرمادرش باشن اومده باشن دنبالم برا اشتی برام دعا کنین

مگہ قہرین با ھم؟

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجاس مگہ؟

اصلا دوست نیستیم باهم  نمیدونم کجاست...

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
2731
2738

دلم یه مسافرت اساسی میخواد فقط. دوست داشتم الان جمع کنم لوازمو با شوهرم بریم جنگل گلستان یا جنگل های دوهزار ندیدم ها تعریف شنیدم 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  
منم که دارمش همدمم نیست فقط یه هم خونه اس...

منم شوهرم همینجوربود...همش میچسبید به گل هاش و گوشیش....

دلم یه مسافرت اساسی میخواد فقط. دوست داشتم الان جمع کنم لوازمو با شوهرم بریم جنگل گلستان یا جنگل های ...

وای عاااالیه اونجا....منم دلم خواست....باشوهرسابقم یبار رفتم سفرمشهد که اونم بهم خوش نگذشت  

منم دلم میخاد این همه بفهمم باردار شدم و به شوهرم بگم یه نی نی تو دلم دارم

ایشالا عزیزمممممم

2706