2752
2734
عنوان

چقدر دلم میخواد الان....

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 84 پست

کاش بود حتی دلم فقط چت کردنم میخواد بیرون رفتن پیشکش اونایی که دارنش قدرشو بدونن🖤

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد⁦♥️⁩                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقبقا منم حال تورو دارم از بس دلم گرفته برقارو خاموش کردم رو تخت افتادم.دلم میخواست شوهرم زنگ میزد م ...

منم...بدتراینکه دارم جدامیشم وهیچ همدمی ندارم....

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
چقد دلم میخواست دفعه دیگه ک رفتم سونو بگه جنینت پسره  ای خددددا ی مشت آدم ولم میکردن

خخخخ ی مشت ادم بی فرهنگ..اول میگن بچه بیار بچه بیار حالا هم ک میاریم میگن چرا پسر نیس مثه مادرشوهرم دخترم یکم شبیه پسراست همش میگه خداروشکر ک شبیه پسراست 

اره خب 😂😂😂پ ن پ با من 😁😁

فعلا ذهنم فراتر یاری نمیکنه! فقط تا همون رستوران کارمیکنه دیگه بقیه نداره!

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...

چقد دلم میخواد دیگه این ماه بار دار بشم اونم دوقلو سالم باشن بعد به شوهرم بگم داری بابا میشی عشقم اونم میدونم از ذوق پرواز میکنه با اینکه الان بخاطر دل من میگه بچه نمیخام ولی تا حرفش میشه چشماش برق میزنه .شما هم ان شاءالله به همه ی خواسته هاتون برسین   

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
خخخخ ی مشت ادم بی فرهنگ..اول میگن بچه بیار بچه بیار حالا هم ک میاریم میگن چرا پسر نیس مثه مادرشوهرم ...

خدا میدونه برای خودم اصلا فرقی نداره

همه میگن توجه نکن

بابا وقتی میریم اونجا آنقدر تیکه میندازن یا اصلا نریم حرفاشون ب گوش آدم میرسه 

ای خدددددداااا

کاش بود حتی دلم فقط چت کردنم میخواد بیرون رفتن پیشکش اونایی که دارنش قدرشو بدونن🖤

آره منم به چت راضی ام....هی میرم نگاه میکنم ببینم کی آنلاین میشه بشینم ذوق کنم....کل تفریح وسرگرمیم اینه

کجاس مگہ؟

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.
آره منم به چت راضی ام....هی میرم نگاه میکنم ببینم کی آنلاین میشه بشینم ذوق کنم....کل تفریح وسرگرمیم ...

اخی

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.
چقد دلم میخواد دیگه این ماه بار دار بشم اونم دوقلو سالم باشن بعد به شوهرم بگم داری بابا میشی عشقم او ...

عزیزم امیدوارم خدا صدای دلتو بشنوه...موقع اذانه واست صلوات میفرستم

عزیزم امیدوارم خدا صدای دلتو بشنوه...موقع اذانه واست صلوات میفرستم

فدات بشم گلم دستت درد نکنه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2706