2752
2734
عنوان

با چه آرایشی میرید بیرون راضی اید از قیافتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6653 بازدید | 257 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه به منم بگی

اخه میترسم حالا بیان بگن اوملی 😂

کاریم ندارم بهشونا مخالف هام ریپ نزن 

یکی گفت کوچیکترین آرایش وعطر ادکلن مرد عجیب  تحریک میکنه 

اگ توباعث تحریکش بشی واون ازت لذت ببره مجرد باشه بافکر توجنب شه یا متاهل باشه توفکرش بره

توام به اندازه اون توی گناه شریکی

بعد یکم که دیدم والا حقیقته چرا بخام دنیا اخرتم خراب کنم خوشکل بشم خوشبو بشم تازه گناه نوشت شه واسم 

خدایش همیشه حمام میرم مام لباس هام شسته رفته هس ولی عطرادکلن بیرون نمیزنم

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2731

بیرون فقط در حد سلامت پوست خودم 😍😍 و آراسته ومرتب بودن به دور از هیچ جلب توجهی💚💚

من زمانی که میخوام برم بیرون، اول وضو میگیرم وبعضی اوقات ژله شست وشو کننده رو میزنم وماساژ میدم صورتمو وبعد کامل دوباره صورتمو میشورم بعدصورتمو با روغن صورت ماساژ میدم واسه طراوت و جلوگیری از پیری زودرس عالیه وبعد یه ضد آفتاب و تمام‌ 😍😍

آرایش واسه دل خودم و همسرم توخونه تا جایی که بلدم انجام میدم و کیف میکنم که هم باعث دلسردی مرد دیگه ای نمیشم و هم خدا ازم راضیه 😁وهم اینکه از نگاه‌ آدمای هوس ران درامانم

❤️لَاحَوْلَ وَ لَاقُوَّةَ إِلّا بِاللّٰهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ❤️
اخه میترسم حالا بیان بگن اوملی 😂 کاریم ندارم بهشونا مخالف هام ریپ نزن  یکی گفت کوچیکترین آرا ...

با قسمت خوشبو بودنش اصلا موافق نیستم 

ینی چی واقعا ما خوشبو نباشیم ک مرد نامحرم ممکنه تحریک شه

خدایا 

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

۲۹سالمه.ضدافتاب با لب لو.اره قیافم همه چیزش خوبه.من وقتی ۲۰سالم بود هروقت میرفتم حتی تا سوپرمارکت عادت کرده بودم که کرم پودرو رژگونه‌و خلاصه ارایش داشته باشم.و واقعا پوستم داشت خفه میشد و اعتمادبنفسمم داشت میومد پایین دقیقا از ۲۲سالگی تا الان بجز عروسیا حتی تولدا و مهمونیم نه.فقط عروسیا کرمپودرو اینچیزا دارم.پوستمم خیلی خوبه اینجوری

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
اخه میترسم حالا بیان بگن اوملی 😂 کاریم ندارم بهشونا مخالف هام ریپ نزن  یکی گفت کوچیکترین آرا ...

خو چرا  همیشه مازنا باید جلو خودمونو بگیریم که مردا تحریک نشن

یبارم مردا کنترل کنن خودشونو

تو برا دل خودت ارایش کن به خودت برس 

اگه اینجوریه ک بخاطر مردا از در خونه ام نباید بیرون بری

من ارایش غلیظظظظ دارممم

منم تحت هرشرایطی بایدارایش کنم غلیظم میکنم

بارهام بهم گفتن ارایش عروس کردی ولی برام

مهم نیست کی چی میگه متولد۷۰م

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
2706