2737
2739
عنوان

خانواده بیشعور شوهر

1216 بازدید | 58 پست

خانواده شوهرم خیلی از لحاظ شعور در سطح پایینی هستن 

نمونش این که همش شوهرمو با برادر بزرگ ترش مقایسه میکنن یا حتی با دامادشون این خیلی منو ناراحت میکنه و احساس میکنم شوهرمم ناراحت میشه میریزه تو خودش

اصلا امیدوارش نمیکنن به زندگی برعکس خانواده من 

حتی جلوی من عیب و ایرادای پسرشونو میگن به نظرم باید جلوی من حداقل از پسرشون تعریف کنن نه تخریب شخصیتیش 

وقتی میرم خونشون از شوهرم زده میشم بیشتر 

به نظر شما من باید چجوری رفتار کنم جلوشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

برعکس حرف اونا هروقت بد گفتن شما تعریفش بکن.شوهرتم لذت میبره واعتماد بنفسش بالا میره

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2740

به روی خودت نیار

بچه ی خودشون و هرچیم بگن شما چیزی نگی بهتره

خراب نکن خودتو اول راهی

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

شايد دارن راهنمايي اش ميكنند و اشتباهاتش رو بهش ميكن

خانواده شوهر منم به يكي از برادرشوهرام اشتباهاتش رو ميگن بهش برميخوره ميگه همتون با من چپ ايد 

خب همه كاراش اشتباهه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

پشت شوهرت درا. بهشون همین حرفا رو بزن. بگو شوهرمو مقایسه نکنین. خیلی بلدین کمکش کنین

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

خدا لعنت کنه که به پسر خودشون هم رحم نمیکنن یکی خانواده شوهر من 

من که دیگه تصمیم گرفتم خونه مادرشوهرم از هرشب به هر یک ماه تبدیل کنم و بهشون سر بزنم . دیگه کاری به کارشون ندارم . خستم شده دیگه . برام مهم نیستن تموم شد رفت

2706