2752
2739
عنوان

خانواده بیشعور شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 58 پست
برعکس حرف اونا هروقت بد گفتن شما تعریفش بکن.شوهرتم لذت میبره واعتماد بنفسش بالا میره

منم اینکارو کردم

همش میگفتن شوهرم ساکته و برادرشوهرم شوخ و مجلس گرم کنه

انقدر تو جمع از ویژگیای خوب دیگه ی شوهرم تعریف کردم که براورشوهرم شده ی نقطه ی کوچییییییک اون دور دورا 😊

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما خوبي هاوحسن هاي همسرتونو بگيد واينكه هر انساني براي خودش منحصر به فرد هست ونبايد باهم مقايسه بشن ...

شاید باورت نشه عزیزم اما من با مامانم دردل میکنم به جای ایراد گرفتن از شوهرم همش امیدواری میده و از سوهرم تعریف  میکنه اما اونا که پسرشونه نباید انقدر نا مهربون باشن نمیفهممشون اصلا

برعکس حرف اونا هروقت بد گفتن شما تعریفش بکن.شوهرتم لذت میبره واعتماد بنفسش بالا میره

اره عزیزم همین کارو میکنم اما مدام به خودم میگم نکنه اونجوری که میگن اونا شوهرم بی عرضه و ... دیگه هست و من چون دوسش دارم کور شدم 

تقصیر شوهرته برای چی همچین اجازه‌ ای میده که هر چی دلشون خواست بگن

حالا که نمیخواد جواب بده بزار بشنوه😒

فقط بگو داری منو زده میکنی چرا جوابشونو نمیدی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
شما هم مشکل منو داری عزیزم ؟ 

اره عزیزم 

باورت نمیشه شوهرم رو با عموش مقایسه میکنن که سنی داره این کجا اون کجا .یا با پسر داییش مقایسه میکنن که خود پسر داییش هزار تا عیب و ایراد داره . اصلا ما موندیم بخدا . هم من و هم شوهرم از دستشون و حرفاشون خسته شدیم ‌ حتی من رو با عروس های فامیل مقایسه میکنن . منم تصمیم گرفتم دیگه کمتر برم بهشون سر بزنم . چون اعصاب و ارامشم خیلی مهمتر هست . بعدشم اونها اصلاااااااااااااااا به ما هیچ کمکی نمیکنن با این که تو شهرمون به پولداری معروفن و همه میشناسنشون اما پدرشوهرم هیچ کمکی به پسرش نمیکنه هیچ تا سرکوفتشم میزنه . خوب وقتی که بدردم بعد از پنج سال زندگی نخوردن دیگه هم بدرد نمیخورن . 

عزیزم بهترین کار اینه ک خودت به شوهرت بگی مهم منم ک عاشقتم بهترین مرد دنیایی مطمئنم در حد توانت هیچی برام کم نمیزاری و ازت خیلی راضی ام بی خیال حرف خانوادت بزار اونا هرچی میخان بگن مهم اینه ک من باهات احساس خوشبختی میکنم .نزار حرفای اونا باعث خراب شدن زندگیت بشه

خدایا شکرت راضی ام ب رضای تو 
شاید باورت نشه عزیزم اما من با مامانم دردل میکنم به جای ایراد گرفتن از شوهرم همش امیدواری میده و از ...

در ضمن هیییچ وقت خانواده ی خودتو با خانواده ی شوهرت مقایسه نکن

چون خانواده ی دختر بعده داماد دار شدن حس میکنن ی عضو به خانواده اضافه شده

اما خانواده ی پسر حس میکنن ی عضو کم شده و پسرشون رفته

الان البته اینجوریه

واسه همین مقایسه شون همیشه ناامید کننده ست

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
کمتر برو اونجا بد خانواده شوهرتو پیشش نگو

یعنی به شوهرم نگم بد خانوادشو ؟ 

آخه بهم میگه چرا نمیای خونشون منم دلیلشو صادقانه بهش میگم که این رفتاراشون باعث میشه 

یعنی به شوهرم نگم بد خانوادشو ؟  آخه بهم میگه چرا نمیای خونشون منم دلیلشو صادقانه بهش میگم که ...

خوب کاری میکنی

منظور این دوستمون اینه که گییییر نده رو بحث خانواده ش یا نگو ازشون بدت میاد

فقط واقعیتو کوتاه و مختصر توضیح بده بدون غر زدن