2733
2734
عنوان

خانواده بیشعور شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 58 پست
به روی خودت نیار بچه ی خودشون و هرچیم بگن شما چیزی نگی بهتره خراب نکن خودتو اول راهی

درسته عزیزم هر پدر و مادری حق داره عیب و ایرادای بچشو بگه اما نه این که پیش من که عروس و غریبه ام پسرسونو خورد کنن و مثل بچه باهاش حرف بزنن مثلا بگن بازم مسواک نزدی امروز دندونات زرد شده با حالت تنبیه 

اشتباه رو به صورت خصوصی گوشزد میکنن نه جلو همه. 

كسي جلو همه نميگه بهش اما مثلا پدر شوهرم بهش ميگه برادرشوهر بزرگم گفته برادرشوهر كوچيكم هم گفته بعد شوهرم تلفني اومد باهاش صحبت كنه و گفت برادر من اينكارها رو نكن از اول سرمايه خوب داشتي مغازه داشتي خرج خونت رو هم به زور درمياري داشت در مورد كار باهاش صحبت ميكرد بعد برادرشوهرم ميگه همتون با من چپ ايد همتون منو ميكوبيد

ببين هر پسري واسه خانواده اش عزيزه مطيمن باش فرق نميزارن اما بالاخره كارهاي بچه هاشونو هم ميبينند ديگه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درسته عزیزم هر پدر و مادری حق داره عیب و ایرادای بچشو بگه اما نه این که پیش من که عروس و غریبه ام پس ...

واقعا مایه ی تاسفن

اما بازم نمیتونی چیزی بگی

دوری کن ازشون

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
چرا عزیزم مگه چی شده ؟

همش تو گوش شوهرم میخونن ک زنت اصلن خونه داری بلد نیس تو خونه کار نمی کنه تجملاتی .بخدا من دو سال عقد هستم میگم لامصب ها شما بزارین ما ازدواج کنیم اگ خونه ام شلخته بود بعد بگین من تو خونه مامانم ننمیزاره حتی ظرف بشورم میگ تو خونه من کار کنی خونه شوهر هم بری کار کنی حداقل داخل خونه بابات راحت باشی به درس مشقت برسی اونا حسودی میکنن

خدایا شکرت راضی ام ب رضای تو 

بگو اگه پسرتون اینقدر عیب ایراد داشت چرا براش زن گرفتین ‌ . بعدم بگو من ناراحت میشم من به شوهرم به عنوان تکیه گاه نگاه میکنم . شما اونو جلو من تخریب میکنین اصلا این رفتارتون دوست ندارم 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔
2740
خوب کاری میکنی منظور این دوستمون اینه که گییییر نده رو بحث خانواده ش یا نگو ازشون بدت میاد فقط واق ...

اخه چطور میسه غر نزنم و بهش حرف نزنم خیلی اعصابم خورد میشه 

اخه چطور میسه غر نزنم و بهش حرف نزنم خیلی اعصابم خورد میشه 

پس شمام مثل مامانش اینایی دیگه

چرا از اونا ناراحتی

متوجه منظورم میش؟

اگه واقعا دلسوز شوهرتی نه اینکه فقط بیزار باشی از خانواده ش باید خودتو کنترل کنی

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
پس شمام مثل مامانش اینایی دیگه چرا از اونا ناراحتی متوجه منظورم میش؟ اگه واقعا دلسوز شوهرتی نه ای ...

به خدا نمیدونم چی کار کنم از یه طرف از لحاظ اقتصادی تو فشاریم از یه طرفم یاد کارا و حرفای اونا میوفتم خیلی اعصابم خورد میشه خیلی خودمو کنترل میکنم اما خب بعضی وقتا خودمو خالی میکنم

اره عزیزم همین کارو میکنم اما مدام به خودم میگم نکنه اونجوری که میگن اونا شوهرم بی عرضه و ... دیگه ه ...

وقتی مشکلی ندارین پس بدون همه چی روبه راهه😊

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
شاید باورت نشه عزیزم اما من با مامانم دردل میکنم به جای ایراد گرفتن از شوهرم همش امیدواری میده و از ...

عزيزم اصلا توجه نكن وهمش بگو هرفردي براي خودش منحصر به فرده وخصوصيات خاص خودشو داره ونبايد مقايسه كرد،شما از زندگيتون راضي هستيد؟؟همسرتون اخلاقش خوبه؟؟