2752
2734
عنوان

نظرتون درمورد پسر مجردی ک همچین پروفایلی میذاره چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 63 پست
خب وقتی مادره پروفایلو نمیبینه چه کاریه

مثلا به دیگران ثابت کنه کسی حق نداره از گل نازک تر به مادرم بگه

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
خب وقتی مادره پروفایلو نمیبینه چه کاریه

خب لابد دوس داره ب عشق مادرش  بزاره 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما ببخش اگ میخوای شمارشو بهم بده بهش زنگ میزنم میگم بزار زهرا همه دنیام.

من کلا از پروفایل عکس نوشته بدم میاد، چه عشق به مادر باشه چه هرکس دیگه بجای جار زدن میشه مستقیم به خودش گفت، اینم برام سواله خب وقتی مادره پروفایلو نمیبینه چه کاریه

2731
خب شما تولد کسی میشه تو ابنستا براش استوری یا پست نمبزاری  یا روز مادر و پدر .یه مناسبتی چبزی ...

استوری برای دوست فرق داره تا مادر یا پدری ک حتی اینستا ندارن خب من اونجا تبریک بگم چه فایده داره وقتی نمیبینن

این مدل پروفایلا اوایل دهه نود مد بود. بعدش هم خب اصلا دوستش داری قبول. لازم نیست اعلام کنی که.&nbs ...

اره بنظر منم خیلی مسخره میاد مخصوصا اینکه مادره پروفایلو نمیبینه چه کاریه

چطور برا عشقشون و زنشون بذارن مسخره نیست؟؟برا مادر مسخره است؟؟

کلا عکس نوشته مسخره اس، عکس دونفره بذارن ک خیلی قشنگ تره، بعدشم وقتی مادره پروفایلشو نمیبینه چه کاریه

2740