2737
2739
عنوان

دیروز تا حالا دارم حرص میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 56 پست
کسی تجربه زندگی با آدم خسیسو داره؟فقط واسه من خسیسه ها.برا خودشو خریداش انقدلارجه بی پولم نیس والا.

شوهرمنم اوایل خیلی خسیس بود ولی الان درستش کردم همینکه یکم حرف میزنم وقربون صدقش برم کارتوبهم میده توی تاپیکی هم اسکرین شاتشوگذاشتم

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم به هیچ عنوان کوتاه نیا

ینی چی کهرنمیدم میگفتی زن گرفتی باید خرجشم بدی اولا ۲۰۰ هزار خیلی کمه که اونم نمیده

فمینیستیم🤗 اگه توم فمنیستی لایکم کن و بهم بگو            همون seeeelinسابقم😎
2731

نمیدونم چرا تاتقی به توقی میخوره تواین سایت همه میگن جداشو خب عزیزمن شماکه تجربه نداری چرامیای سریع میگی جداشو توروخدا همینطوری الکی نگین جداشو

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
شوهرمنم اوایل خیلی خسیس بود ولی الان درستش کردم همینکه یکم حرف میزنم وقربون صدقش برم کارتوبهم میده ت ...

ببین من تو اولویتش نیستم الان خرج دیگه میکنه کلا قرارش با من یادش رفته..منم قسط قرعه کشی دارم الان هر ماه رفتم پولشو طلا خریدم حالا قسطشو نمیده...آخه طلا ک وظیفه اونه بخره برام.

یعنی ماخی 600 بهتون میدن؟ خب خیلی وضعتون خوبه

ن وصع مالیمون متوسطه  خرجیم ماهی ۷۰۰میشه تقریبا 

ربطی ب وضع مالی نداره مهم اینه بدونه زن خرج داره و براش ارزش قائل شه

۳ماهه حقوق نگرفته منم گفتم هفتگی هامو نده ولی اون ۵۰۰تومن ماهانه سرجاشه 

2740
ببین من تو اولویتش نیستم الان خرج دیگه میکنه کلا قرارش با من یادش رفته..منم قسط قرعه کشی دارم الان ه ...

خب عزیزم تقصیرخودتم هس توچرا بری طلا بخری؟بری طلابخری که مثلاهمه بگن فلانی شوهرش واسش طلاخریده درصورتی که باید پول اون طلا روبزورازهمسرت بگیری توروخدایکم سیاست داشته باش ازالان اینقدر پروش نکن بزارخودش داشت بخره واست نخرید خب ابروی خودش میره

عزیزم رابطه تو سر 200هزارتوممن خراب نکن .کمتر خرج کن .همه ک به رسما پایبند نیستن .بعضیا میگن چون تو ...

این چ حرفیه ینی من خرج ندارم؟باید برم از کی بگیرم خانوادم دو تا بچه دیگه دارن نمیتونن ک خرج آراشگاه و قرتی بازیا منو بدن.ک همشم واسه خود خسیس خانه... چهارسال عقدم خجالت نمیکشه.بعد سر دویست تومن بگه منو برا پول میخای.اتفاقا همه این حرفارو میزنه...

ببین من تو اولویتش نیستم الان خرج دیگه میکنه کلا قرارش با من یادش رفته..منم قسط قرعه کشی دارم الان ه ...

درسته ولی تو ازش خواستی طلا بخره  یا خودش برات خریده؟

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706