2726
عنوان

دیروز تا حالا دارم حرص میخورم

609 بازدید | 56 پست

من عقدم.اینجا رسم اینه وقتی عقد کردی خرجت با شوهره.حالا شوهر خسیس خان من از اول عقد هیچی برام نخریده حای ی دست لباس.شب یلدا دو کیلو میوه آوردن تمام.قراربود ماهی دویست بده هی باید ب زور انقد بگم تا بده...حالام ک میگه اصلا نمیدم...وای خدا دارم میترکم از حرص.چیکار کنم من بااین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگم جدا شو قبول میکنی

نمیکنی دیگه ولی مردی که تو دوره عقد که وقت دست و دلبازیه واسه دویست تومن ادا درمیاره بعدا تو زندگی واسه بیست هزار تومن جیگر خون میکنه دیگه خود دانی

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

وااااااا برو تکلیفت رو باهاش روشن کن   این هنوز زیر یه سقف نرفتین داره دبه مکینه وای به حال اون موقع بعدشم اگه با حرفات مجاب نشد حتما برو پیش یه مشاور و ازش مشورت بگیر   

کجا زندگی میکنین که رسمتون اینه؟؟دوران عقد خرج لزوما به عهده مرد نیست.

شمام هر موقع ازت همخوابگی خواست بگو چطور موقع پول خواستن زنت نیستم ولی وقتی بالا زده زنت شدم؟؟؟؟

بعدم اگه دیدی واقعا خسیسه قیدشو بزن الان که عقدی.پیرت میکنه واقعا.از من گفتن

Kiziim

عزیزم رابطه تو سر 200هزارتوممن خراب نکن .کمتر خرج کن .همه ک به رسما پایبند نیستن .بعضیا میگن چون تو عقد نمیزارن به دخترشون دست بزنیم خرجشم نمیدیم .درست و غلطش رو بیخیال .اصل کاری زندگیه دیگه اونجا حتما باید بده .یه طوری برخورد نکن فکر کنه برا پول میخوایش

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین من پبگم شوهر خسیس از شوهرمعتادم بدتره

خونتو میکنه توشیشه

همیشه توحسرت یه لباس نویی و هروقت پول بخوای نمیده 

بعدخواهشو التماس اگ ۵۰بخوای ۲۰میذازه کف دستت کلی هم منت میذاره تا یماه 

من تونامزدی ۴سال پیشدماهی ۳۰۰میگزفتم بیرونم ک میرفتیم از چیزی خوشم میومد خودش میخرید

الانم ماهی ۵۰۰میده و هفته ای ۵۰

درکنارش اگ از چیزی خوشم بیاد برام میخره خودش بیرون از خونه اگ هرچی برادخترم یاخونه بخرم پولشو میده بهم

همش به عادته باید از همون اول عادتش بدی و کوتاه نیا ب هیچ وجه

2706