2737
2739
عنوان

دیروز تا حالا دارم حرص میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 56 پست
من ازش خواستم طلا بخره نخرید گفت تو آویزونی برو خودت کار کن بخر مفت خور..جنگ جهانی را انداخت گفتم ان ...

اصلا برگام ریخت یه فکر اساسی بکن فکر کنی بعداز عروسی درست میشه سخت اشتباه میکنی بازم فکر کن

مگه قرارتون نبود طلا رو بخره چرا تو رفتی برداشتی اگه خودت خریدی یه چیز جداس اگه نه اون گفت بردار خود ...

نمیخرید طلا گفتم پس من پول قرعه کشیمو طلا میخرم تو قسطشو بده‌گفت چشم چشم هر ماه هرجور باشه جورش میکنم...اما حالا یادش رفته چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخرید طلا گفتم پس من پول قرعه کشیمو طلا میخرم تو قسطشو بده‌گفت چشم چشم هر ماه هرجور باشه جورش میکن ...

خودت چند سالته..؟؟؟همسرت چطور

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2728

عزیزم منم از خونواده پدری یه آقایی اومد خواستکاری استاد دانشگاه بود نشون که کردیم برای کارای عقد رفتیم خرید یا خدا یادم نمیره اینقد خسیس بود هی پول نمیداد برا خریدای عقد دست میذاشتم‌رو هر چیزی میکفت وای من کفش پام از ۵۰ تومن بیشتر نبوده چطور بیام اینقد بدم به این کفش یا لباس که پرو میکردم میگفت خیلی بهت میاد میخرم با فروشنده خانم اینقد بحث میکرد که من میومدم بیرون از اخرم نمیخرید خلاصه خواهرم پول دست گل عقد رو داد داداشم ما رو برد اتلیه و عکاس اورد و‌پولشو داد کیک عقدمونم مامانم داد با اینکه رسم ما اینه که دوماد باید بده خرجا رو همون شب عقد که خطبه خوندن هی گریه میکردم پشیمون شدم بعد ۳ ماه توافقی جدا شدیم اصلا نمیشه با خسیس زندگی کرد پیرت میکنه 

اصلا برگام ریخت یه فکر اساسی بکن فکر کنی بعداز عروسی درست میشه سخت اشتباه میکنی بازم فکر کن

واقعا قلبم بدرد میاد این رفتارارو میبینم چیکار کنم خب.اینجا روستاس زود حرف میپیچه منم دلم نمیخاد دشمن شاد شم اگ ن مه یه و نفقه رو اجرا میزاشتم حالش جا بیاد تا بفهمه برا ماهی دویست نگه مفت خور.هنو من عقدم وای ب حالی ک ی تیکه نون بده دستم میخاد چی بگه وای

عزیزم منم از خونواده پدری یه آقایی اومد خواستکاری استاد دانشگاه بود نشون که کردیم برای کار ...

باور کن من ی ماسک مو خریدم بیست تومن ی قشقلقی ب پا کرد...بعد واسه سر کچل خودش پونصد تومن شامپو و اسپری میخره..این فقط برا من خسیسه فقط برا زنش مثل باباش...

باور کن من ی ماسک مو خریدم بیست تومن ی قشقلقی ب پا کرد...بعد واسه سر کچل خودش پونصد تومن شامپو و اسپ ...

حالا خوبه برا خودش خرج میکنه مال من برا خودشم خرج نمیکرد یه بار ما بیرون بودیم خواهر کوچیکم زنگ زد گفت تنقلات بخر پفک و‌چیپس اینا گفتم باشه خواستم برم مغازه میگفت برو خونه بگو یادم رفت بخرم گفتم خودم پول میدم نترس وای یادم میفته کارای دیگشو عصبی میشم عزیزم از من بشنو اینجور ادما درست بشو نیستن ادمو‌ ناامید و افسرده میکنن سر من اومده  ادم خسیس اخلاق هم نداره مدام باید جر و بحث و دلشکستگی پیش بیاد برات تصمیم درست بگیر که به صلاحت باشه مگه ادم چقد عمر میکنه هی بخواد بجنگه و حرص بخوره

2740

نمیشه خودت کار کنی؟؟؟

البته من با کار آقا موافق نیستم...ولی خوشمم نمیاد بخاطر صد تومن دویست تومن منت سرم بزاره.از همون دوران دانشگاهم میرفتم سرکار ماهی چهارصد حقوق میگرفتم تا الان ک شش تومنه...بخدا خونه نشینی و درخواست پول از شوهری ک با منت میده یا نمیده هم ادمو پیر میکنه هم حقیر

باور کن من ی ماسک مو خریدم بیست تومن ی قشقلقی ب پا کرد...بعد واسه سر کچل خودش پونصد تومن شامپو و اسپ ...

نمیتونی بدون دعوا راضیش کنی؟با سیاست؟

فکر میکنی بعد ازدواج بهت خرجی بده یا همچنان خسیس باشه؟

من یه نامزد داشتم اینقد خسیس بود نمی ذاشت پول خودمم خرج کنم چه برسه به پول اون😂الان قاتی باقالیاس

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
به خدا من دویست تومنو واسه قسطم میخام تازه ینی هرج خودم باد هواس...از مامانم میگیرم پول آراشگاه رو.. ...

نه عزیزم اینجوری نمیشه که زن گرفته باید خرجشو بده اگه از الان کوتا بیای بعد ازدواج بدتراز این میشه با دعوام شده ازش بگیر بزار بگه پولکی هستی از این بهتره از یکی دیگه بگیری

فمینیستیم🤗 اگه توم فمنیستی لایکم کن و بهم بگو            همون seeeelinسابقم😎