2737
2734
عنوان

دیروز تا حالا دارم حرص میخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 56 پست
ببین من تو اولویتش نیستم الان خرج دیگه میکنه کلا قرارش با من یادش رفته..منم قسط قرعه کشی دارم الان ه ...

مگه قرارتون نبود طلا رو بخره چرا تو رفتی برداشتی اگه خودت خریدی یه چیز جداس اگه نه اون گفت بردار خودش باید میومدبرمیداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین من تو اولویتش نیستم الان خرج دیگه میکنه کلا قرارش با من یادش رفته..منم قسط قرعه کشی دارم الان ه ...

ببین من واسه لباسو اینا که اوایل بهم پول نمیداد ینی داشتو نمیداد ها منم میرفتم خرید البته ازمامانم پول میگرفتم چیزایی که لازم داشتمو میخریدم بعد به شوهرم که پیش مامانم بود گفتم راستی امروز بامامانم رفتم خرید مثلا500خرج کردم بی زحمت پولشو بهش بده اونم سریع میرفت کارت به کارت میکردچون ازمامانم خجالت میکشید ونمیخواست کم بیاره یامثلا به خالم یادختر داییم چون مثل خواهرن واسم میگفتم بیاین خونمون دورهم بشینیم شوهرامونم بودن بعداونا ازخریداشون پول خرج کردناشون تعریف میکردن میدیم شوهرم فرداش کارتو واسم میذاشت میگفت هرچی لازم داری بروبخر منکه اینجوری ادمش کردم

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
عزیزم به هیچ عنوان کوتاه نیا ینی چی کهرنمیدم میگفتی زن گرفتی باید خرجشم بدی اولا ۲۰۰ هزار خیلی کمه ...

به خدا من دویست تومنو واسه قسطم میخام تازه ینی هرج خودم باد هواس...از مامانم میگیرم پول آراشگاه رو...الانم ک قسط رو هم مامانم میده.مامانم جهاز بخر شکم منو سیر کن پول هم بده. والا خجالت داره.حرفم بزنی میگن برا پول میخای پولکیی درک نداری هه

نمیدونم چرا تاتقی به توقی میخوره تواین سایت همه میگن جداشو خب عزیزمن شماکه تجربه نداری چرامیای سریع ...

منم ک عرضه جدایی ندارم والا اگ ن کاش جدا میشدم خودمو ی ملتو راحت میکردم

2740
این چ حرفیه ینی من خرج ندارم؟باید برم از کی بگیرم خانوادم دو تا بچه دیگه دارن نمیتونن ک خرج آراشگاه ...

حق داری ۴سال عقدی من جات بودم برخورد جدی میکردم اخه خدایی ۲۰۰تومن پوله!!!!!!

خب عزیزم تقصیرخودتم هس توچرا بری طلا بخری؟بری طلابخری که مثلاهمه بگن فلانی شوهرش واسش طلاخریده درصور ...

نمیخره فکر آبرو هم نیست اصلن خودم رفتم النگو خریدم انگشتر خریدم.فقط نیم ست سر عقد مجبور بود بگیره همون روز اول داغ بود همونم غر میزد قیافش درهم بود هه...من میتونم صبر کنم آقا کی دلش بیاد برا من طلا بخره طلاهام سر ب فلک بکشه ک خودمم نتونم بخرم..اصن گیر کردم عجیب بخدا

منم ک عرضه جدایی ندارم والا اگ ن کاش جدا میشدم خودمو ی ملتو راحت میکردم

عزیزم خدا واسه هرکاری یه راهی گذاشته نمیشه که بگی خسیسه دیگه باید جداشی شماخوبی هاوبدی هاشو روی کاغذ بنویس هروقت بدی هاش بیشتر ازخوبی هاش انوقت به طلاق فکرکن شمافقط بایکم سیاست میتونی درستش کنی اول اینکه باید اخلاقشو بدست بیاری بعدم ازهمون روش واردشی وازش پول بگیری خونواده شوهرمنم همینطورن الان شوهرمن بعداز5سال آدم شده 

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
درسته ولی تو ازش خواستی طلا بخره  یا خودش برات خریده؟

من ازش خواستم طلا بخره نخرید گفت تو آویزونی برو خودت کار کن بخر مفت خور..جنگ جهانی را انداخت گفتم انگشتر میخام.منم آدمم اینکارشو دیدم قهر کردم بعد رفته گفته زنم گفته تا انگشتر نخری آشتی نمیکنم پاشدن اومدن میگن ک تو پولکی...

ببين اين كه مستقل بشي و خودت كار كني كه ديگه عاليه واسه ايندت  اما شوهري هم كه تويه عقد ٢٠٠توم ...

منم دقیقا حرصم اینه میتونم برم مستقل شم اما زندگی با همچین ادمی ک برام ی درصد ارزش قائل نیس سخته.اصن هیچ درکی از وضعیت من نداره

نمیخره فکر آبرو هم نیست اصلن خودم رفتم النگو خریدم انگشتر خریدم.فقط نیم ست سر عقد مجبور بود بگیره هم ...

خب وقتی شمامیری طلامیخری اون دیگه به فکرش نیس میگه خب زنم که خودش طلا میخره من چرابیام خودمو اذیت کنمو پول خرج کنم شماخودت طلانخر بعد به شوهرت بگو مثلن فلانی اون روزمنو دیده گفته راستی طلاهات کو یامثلن یه جوری بهش بفهمون که فلانی چی گفته بهش بربخوره

2706