2733
2739
خوب اسم خود کاربرو چی یادت نیس ازش بپرسم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدیییی☹🤯🙁😳باشه دیگه حساس نمیشم دستت دردنکنه خواهرگلم...اووو اینجا روغن رزماری اصل هس ولی خیلی گرو ...

نه بابا این اون قیمت نیس

الان فک کنم نهایتا 30 تا50 هزار باشه

بعدشم مو مهمه دیگه خداییش

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

خب حالا بریم سواغ روش

تموم چیزایی ک نیاز دارین ایناس:تخم شنبلیله-آرد نخود خام-جفت-حنای بدون رنگ-پودر 20گیاه ان جی_لوسیون موی بهاره(عکسشو براتون میفرسم ک با ی نوع دیگش اشتباه نگیرین)

2742
2740

بچه ها مقدار مواد ب حجم موهاتون بستگی داره مقدار هم اندازه ای از حنای بدون رنگ،پودر20گیاه و آرد نخود خام رو باهم مخلوط کنین.تخم شنبلیه رو اسیاب کنین ولی بزارین با اب بجوشه روی گاز وقتی ک جوشید همشو باهم بریزین رو پودرایی ک مخلوط کردین(همشو ن فقط ابشو)جفت هم بگزارید با اب بجوشه وقتی کامل جوشید اب صاف کردشو ب موادتون اضافه کنین(بچه ها مقدار ابی ک میریزین ب این بستگی داره ک خودتون میخاین چقد موادتون شل باشه اما ب نظر من هرچقد رقیق تر باشه بهتر ب پوست سرتون میرسه)حالا این مخلوطو هفته ای دو یا سه بار ب پوست سرتون بزنید و کمی ماساژ بدین و بزارین سه چهار ساعت رو سرتون بمونه بعدش ابکشی کنین اما بعد ابکشی اصلا سرتونو با شامپو نشورین

لوسیون موی بهاره ام هر روز(روزی دوبار)25تا30 قطره ب پوست سرتون بزنین و ماساژ بدین بعدشم شونه بزنین موهاتونو ب نظر من بهتره یبار صب ک از خاب بیدار میشین بزنین یبارم شب قبل از خواب

لوسیون موی بهاره همونه که توی تلویزیون تبلیغ میکنه؟

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

امیدوارم شماهم مثل من نتیجه بگیرین اما چند تا نکته

اول مطمئن بشین ک ریزش موتون از بدنتون نیست

این روش باید بطور مداوم ب مدت 3ماه استفاده بشه هم اون موادی ک گفتم هم لوسیون(این لوسیون در رویش مجدد موها موثره)

موهاتون رو تا جایی ک میتونین خیلی ملایم شونه بزنین حالا هرچقدرم ک گره خورده باشن ولی بهتره کوتاه کنین

بعد از حموم با موی خیس شونه نکنین بزارین یکم خشک بشه در حالت نم دار شونه بزنین

و در اخر این ک اگ نتیجه گرفتین ی دعایی ب حالم بکنین  ولی توروخدا اگ نتیجه نگرفتین بد و بیراه نگین بهم   چون من دکتر نیستم فقط تجربمو گفتم و واقعنم نمیدونم همه نتیجه میگیرن یا ن من ک گرفتم ولی امیدوارم ک واسه همه اثربخش باشه و مشکلشون حل شه.سوالی داشتین من در خدمتم موق باشین  

2706