2737
2739

بعد از امتحان کردن کلی شامپو ک هیچ کدوم فایده ای نداشت اول موهامو کوتا کردم الان تا زیر گوشمن بعدشم با توجه ب تاپیک بعضی از خانما شامپو بچه ی فیروزو انتخاب کردم ساده ترین نوعشو همون زرد رنگا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز اسم کاربریشو بلد نیسی خیلی توکف داستانم        

چرا بزار پیداش کنم همون جا تگت میکنم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

بعدم ی روشی امتحان کردم ک الان ریزش موم خییییلیییییی بهتر شده نمیگم کامل قطع شده چون سه هفتس دارم انجام میدم ولی بطور چشم گیری خیلی بهتر شده.قبل این ک روشو بگم تاکید میکنم اول مطمئن بشید ک مشکل از بدنتون نیست چون فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه و این ک من واقعا نمیدونم هرکسی ک از این روش استفاده کنه نتیجه میگیره یا ن ولی خودم واقعا دیدم نتیجشو

عزیز اسم کاربریشو بلد نیسی خیلی توکف داستانم        

تاپیکش ترکیده گلم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
رزماری خوبه؟ازکجامیدونی؟ اخه منم شنیدم ولی تجربه نکردم

خب گفتم که خودم استفاده کردم

ولی محلولش نه روغن

محلولی که درب ظرفش قطره چکان داره 

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2740
بعدم ی روشی امتحان کردم ک الان ریزش موم خییییلیییییی بهتر شده نمیگم کامل قطع شده چون سه هفتس دارم ان ...

خب بگو دیگه

اینطوری تاپیکت پربازدید نمیشه خیالت تخت

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
ببین اگه حساس بشی دیگه در نمیاد باور کن بعدشم قرار نیس که یهو معجزه شه یه شبه دربیاد طول میکشه دیگه ...

جدیییی☹🤯🙁😳باشه دیگه حساس نمیشم دستت دردنکنه خواهرگلم...اووو اینجا روغن رزماری اصل هس ولی خیلی گرونه.اندازه یه شیشع شربت میده۲۰۰تومن

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
عزیزم میشه ادامش بگی که اخرش چیکار کردی برا ریزش موهات

من تاپیک شما واسی اینجا رو خوندم وشمارو صدازدم زدم ان شاالله مفید باشه

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706