2733
2734
لوسیون موی بهاره همونه که توی تلویزیون تبلیغ میکنه؟

ن عزیزم فرق میکنه دقیقا مثل همینی ک عکسشو دادم بخر.اونی ک تو تلویزیون تبلیغ میکردو میگفتن فایده ای نداشته

عزیزم نظرت در مورد ماینوکسیدل ترکیبی دستساز دکتر چیه؟دکتر بهم داده روزی یک و نیم سی سی بزنم به موهام ...

دست سازشو نمیدونم ولی خودش افتضاحه من مامانم داره استفاده میکنه اگ زدی باید تا اخر عمرت بزنی تا وقتی میزنی خوبه وقتی نزنی باز میشه همونی ک بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صفحات که تعدادش بره بالا بهتون جایزه میدند؟ الان ۳صفحه پیش رفته و شما روشتون را نگفتید

بخدا من دنبال این چیزا نیسم اصلا   میخاستم کامل حرفامو بزنم یکمم نتم اذیت میکرد ک طول میکشید وگرنه من تازه عضو این سایت شدم و اصلنم ازش سر در نمیارم و تنها دلیل گفتنمم این بود ک تاپیک خیلی از کاربرا بم کمک کرد منم خاستم کمکی کرده باشم.از همه معذرت اگ طول کشید  

راستی یچیز دیگه ای بچه ها من نمیدونم این چیزی ک میگم علمیه یا ن اما خیلی جاها نوشته شده ک استمنا هم باعث ریزش مو میشه اگ این عادتو دارین سعی کنین ترکش کنین شاید اثر داشته باشه واقعا

2728
چطوری 😍

مرسی عزیزم تو خوبی😍

کم کار شدی

یا من نمیبینمت😂

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤