2733
2734
منم یه مدته شدیدا ریزش مو گرفتم  کف سرم مشخصه  قبلا موهام پرپشت بود

منم همینطور قبلا موهای خیلی خوبی داشتم از بعد ازدواجم شروع کرد به کم پشت شدن فکر کنم تقصیر مادرشوهر خواهرشوهر و شوهرمه انقدر که حرصم دادن  

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.

@misshani

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اخه هیچکدومشششش درنیومده😥😥😥😞😔اصن جایگزین نداره واسه همین غصه میخورم کل خونه شده موی من

پس جای من بودی چی میکردی؟ برا تو مشکلی نداره خودت حساسی مو باید بریزه تا موی جدید جایگزین شه دیگه

اون روز 100تا بیشتر مو ریخت ازم

کم خونی دارم میخوام اونو جبران کنم بعدش دارم روغنم استفاده میکنم که درست شه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2731

بیاعزیزم اینجا

@misshani      

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2740
عزیزم میشه درخواست دوستی قبول کنی اون تاپیک ک داستان داشت نقل دایی و دخترخواهر توهم بودی 

اره بودم گلم ولی نخوندم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
پس جای من بودی چی میکردی؟ برا تو مشکلی نداره خودت حساسی مو باید بریزه تا موی جدید جایگزین شه دیگه ا ...

😞😔😞اخه هیچکدوم ازموها درنیومده فرق سرم معلوم شده دیگه

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
منم همینطور قبلا موهای خیلی خوبی داشتم از بعد ازدواجم شروع کرد به کم پشت شدن فکر کنم تقصیر مادرشوهر ...

😅نه من بعد ازدواجم محل زندگیم عوض شد به خاطر اب پوستم کاملا خشک شد و پوسته پوسته

سرمم همش شوره میزنه حتی اگه هرروز حموم باشم الانم یکی دوماهه ریزش شدیدی گرفتم

حالا هروقت میرم مشهد ابش حسابی به پوستم میسازه خیلی خوبه کاش اونجا زندگی میکردم

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

بچه ها من ریزش موی خیلی بدی داشتم موهام جوریه ک خیلی زود ب زود باید شونه بزنم برای همین روزی 6یا 7 بارو شونه میزدم یبار نشستم موهای ریخته شده ی یبار شونه زدنو شمردم دیدم 60تاس دیگ حساب کنین با 6یا 7 باز شونه زدن چقد میشه  

😞😔😞اخه هیچکدوم ازموها درنیومده فرق سرم معلوم شده دیگه

ببین اگه حساس بشی دیگه در نمیاد باور کن

بعدشم قرار نیس که یهو معجزه شه یه شبه دربیاد طول میکشه دیگه

محلول رزماری از داروخونه بخر بزن

واقعا تاثیر داره خودم در به در دنبالشم پیدا نکردم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706