2733
2734
عنوان

بچه ها شما از پدر مادرتون توقع سوغاتی دارید برن مکه کربلا اینا

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 60 پست
حرفت و بزن، بگو مامان میشه این سری اگر خواستین سوغاتی بیارین، به جای اینکه برای من بیارین برای همسرم ...

بخدا من خودم اصلا توقع ندارم ولی دقیقابخاطر همین که شوهرم حس کنه به یادش بودن و رابطه ش‌بهتر شه برام خیلی ارزش داره

بنظرت پول بخوابم بدیم چقد بدیم؟

والا چی بگم، هر چقدر می خوای بدی معادلش کارت هدیه بگیر

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بخدا من خودم اصلا توقع ندارم ولی دقیقابخاطر همین که شوهرم حس کنه به یادش بودن و رابطه ش‌بهتر شه برام ...

داری مادر میشی، اگر روزی بچه ات بیاد، درست حرفش و بزنه، ناراحت میشی؟ اتفاقا والدین خوش حال میشن.خانواده همسرت سوغاتی میدن به شما؟ 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1

مامان من بار اولی ک رفت کربلا و مکه برا همه سوغاتی اورده البت من اون زمان بچه بودم ولی دفعات بعد ک میره بیشتر برا بچه ها میاره برا بزرگترا ن دیگ

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
رو شدن نداره دختر خوب ، غریبه که نیستن ، پدر و مادرتن . به این فکر کن که اگه قضیه برعکس بود ، یعنی پ ...

دقیقا به همین فک کردم که اگه برعکس‌میشد من صددرصد دلخور میشدم ولی مامان من نمی‌دونم چرا حس‌میکنه شوهرم پررو میشه 😁

داری مادر میشی، اگر روزی بچه ات بیاد، درست حرفش و بزنه، ناراحت میشی؟ اتفاقا والدین خوش حال میشن.خانو ...

خانواده همسرم خیلی مسافرت اینطوری نرفتن تا حالا. یه بار شمال رفتن که برام یه لباس آوردن من خوشم نیومد ازش ولی همینکه یادم بودن خوشحالم کرد جلو شوهرم چند بار پوشیدم 

نه والا توقع نداریم اصلا شوهر من خوشش نمیاد میگه این چیزا رو نباید آورد یا اگر طرف میاره فقط برای دختر یا بچه بیاره مردا سوغاتی برا چیشونه😂

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
نه هیچی😥فقط ماییم 😥میترسم بهش بر بخوره 

حتی بهش بربخوره.. تو زندگی یاد بگیر، توقعاتت و محترمانه  مطرح کن

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
مامان من بار اولی ک رفت کربلا و مکه برا همه سوغاتی اورده البت من اون زمان بچه بودم ولی دفعات بعد ک م ...

من مامانم دفعه دومشه یک بار اربعین رفته که توقع سوغاتی نیست این بار داره کاروانی‌میره

چقد کارشون زشته ک ب دامادشون احترام نمیذارن. ما تا دیدیم بر عکس بوده ی سر کیلدی عطری جورابی پیرهنی برای دوماد میاوردن

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

نه توقع ندارم.چون گرونیه.بنظرم ادم نباید توقع داشته باشه.طرف از ترس سوغاتی گرفتن ها بترسه یه جایی هم بره.

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..