2737
2739
خب بهمن مگه نرفتید؟بعد اموزش مجازی مگه نداشتید این چند وقت؟چه باحال با دختر عمه ت همکلاسی؟

نه دخترعمم بین الملل اردبیل میخونه

من تبریز میخونم

نه بابا بزور ۳  _۴ روز  رفتیم

اموزش مجازی داشتیم

هر زندگی یکسری مسایل وموانعی داره قوی باش وخودت روسرحال نگه دار ،درمقابل رفتارهای همسرت جدی برخورد ک ...

بله عزیزم دوتا

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود...     حیف,چشمانِ تو این حادثه را دوست نداشت...           سیب راچیدم و در دلهره ی دستانم...                         سیب را دید ولی!!!دلهره را دوست نداشت...                تا سه بس بودکه بشمارد و در دام افتد...                   گفت یک....گفت دو....                                   افسوس سه رادوست نداشت...                                 من و تو خط موازی......!؟؟؟                                         نرسیدن.......!؟؟؟هرگز........                                   دلم این قاعده ی هندسه را دوست نداشت.                 درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که...                 از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت..... .                                                                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دخترعمم بین الملل اردبیل میخونه من تبریز میخونم نه بابا بزور ۳  _۴ روز  رفتیم اموزش ...

اها اخه ما بهمنیامون تقریبا ۲۰ روز بودن😅 فکرکردم گفتی خودت هم اردبیلی

تبریز آموزش پزشکیش چجوریه؟فیزیوپات دارن یا آی سی ام؟الان شیوه نوین هستید؟ استاجری و اکسترنیشون جداس یا یکیه؟

2742
روحانی دوست داشتم که نشد و همیشه دلم میخواست شبیه شهدا باشه و خودمو همسر شهید تصور میکردم اینم نشد ...

دوست داشتی بیوه بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
دهنش بو نده؟؟ چجوری این معیارو انتخاب کردی؟؟

اونموقع دندون خراب داشتم فک کنم😂شاید باورت نشه ولی شوهرم دهنش همیشه بوی دهن بچه میده مواقعی ک سیر و پیاز میخوره ک هیچ🙂منظورم بوی خود دندونه ک بشدت بدم میاد

و اینک موی بدنش خیلی کمه تک و توک داره چون تو بعضی سریالهای ماه واره ای میدیدم مردا قفسه ی سینشون موی سیاه داره بدم میومد. حتی روز خواستگاری خم شد بند کفششو ببنده چشم چرونی کردم ک گودی کمرش مو نداشته باشه ک حتی پرزم نداشت😂ینی از مو متنفرم کلا

بیش از حدم پرروعه و ما خانوادگی مظلوم و ساده ایم باکسی کار نداریم کلا😢فقط پدرم و برادرم خجالتی نبودن بقیه رو نگم براااات

این ولی خیلی بلده چجوری و کجا حرف بزنه تیکه بندازه شوخی کنه اصلا هم خجالت سرش نمیشه طوری ک تعجب می کنم پسر همچین پدرو مادر آرومیه برادراشم بسیاااار خجالتی فقط خودش فک زدن بلده و همه جا هم آشنا داره

دلایلم اینا بود تو عالم بچگی ک فک کنم از ته دل بود ک برآورده شدو برای خودم هنوزم عجیبه نباید همچین آرزویی میکردم...کاش میگفتم یکی مثل خودمون بده کاش اصن یچیز دیگ از خدا میخواستم

هرچی آرزو داشتم ب این داده😑 ولی خاک تو سرم

گفتم شاید برات قابل باور نباشه ولی من این ۳مورد رو یادمه خیلی آرزو می کردم تو نمازام همیشه دعارو می نشستم ی ربع نیم ساعت مشخصات میدادم ب خدا😐 سنی هم نداشتم حالیم بشه شوهر ب چ دردی میخوره😒قضیه ی اون گاوه رو ک شنیدی جریان من شده

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
در موردش شنیدم اما کامل بلد نیستم که چطوریاس یا قانوناش چیه.

تو نت سرچ کن 

ویستی امیر شریفی و عرشیانفر

فکر کنم کامال تلگرامی هم دارن 

البته یکسری از ویسارو باید بخری

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740
مرسی وویساشون رایگانه؟

یه سری اصول کلیش بله 

ولی دوره هاشو باید بخری

تو تل  کانال دارن تو اینستا هم فعالن

پس سفیره😅

نه اصلا ربطی به سیاست نداره عزیزم

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
فاميل بودين عزيزم؟ يكطرفه دوسش داشتي،تعريف ميكني چيشد؟

نه عزیزم من اوایل فقط تو چند تا مهمونی دیدمش. دوست دایی دوستمه.ایرانم نبود. کارش سیاسی هم نیس. ☺️

اما چون من از یک خانواده خیلییی معمولی با همه چیز معمولی هستم و ایشون انقدر تو زندگی شخصی و کاریش ادمهای سطح بالا زیبا و موفق هستن فکرشم نمیکردم منو ببینه اصلا.. واقعا هم اوایل اصلا نمیدید البته من فکر میکردم نمیبینه ظاهرا میدیده😅

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
2706