2733
2734
دوست داشتم آشپز باشه كه هي غذاهاي جديد بپزه اما الان كارخونه سنگ داره بازم خداروشكر خدا قسمت هركي ...

میشه تو خوصوصی باهات حرف بزنم؟ فقط راجب این  مدل شغل 

✨💖 الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💖✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روحانی 🤐🤐🤐🤐

اون روحانی ن منظورم طلبه اس😂💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2731
رئیس شرکت نفته،شرکت هم داره البته که دست داداششه دوست داشتم خلبان باشه😅

عزیزم احیانا ریسس ناساآمریکا نیستن؟؟

کلاسش خیلی بالاتر میشه ها

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
دیگه بدتر  😂🤐

آخه شنیده بودم بعضیاشون واقعا خوبن و ب زن وزندگیشون خیلی اهمیت میدن😅💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

من از دوازده سالگی دعا می کردم همسرم شهید باشه😁

از بس مهربونن

تا بزرگ شدم همین دعا رو می کردم و از نظر شغلی هم دوست داشتم مثل بابام و داداشم طلبه باشه

خداروشکر الان چهارساله از زندگیم می گذره همسرم طلبه است و ارزوش شهادته اما اینکه شهید میشه یا نه رو نمی دونم🙈

شماهم دعاش کنید 

دوستام همه می گفتن زود تنها میشی این چ ارزوییه اما من همیشه می گفتم ادم دوسال هم بایکی از بهترین مخلوقات خدا باشه بهتر از هشتاد سال با یه مردی که چهل سالشو فقط باید حرصشو بخوری 😜

دریغ از یه بار آقا این چه طرز فکریه درباره نظامیا اخه😥😥😂😂 گناه دارن همه عصبی میشن تو هر شغلی

میدونم گلم هیچ ربطی نداره ب شغلش 

ولی خب اونا بخاطر شغلشون قوی هستن و زورشون زیاده یه دفعه عصبیش کنی یه دونه بزنن دیگ نمیتونی بلند بشی🤣😑

میدونم گلم هیچ ربطی نداره ب شغلش  ولی خب اونا بخاطر شغلشون قوی هستن و زورشون زیاده یه دفعه عصب ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 نه نگران نباش من تا الان زنده موندم از این به بعدم میتوووونم

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
آخه شنیده بودم بعضیاشون واقعا خوبن و ب زن وزندگیشون خیلی اهمیت میدن😅💎

درست شنیدی....جوی که ضد روحانیت تو کله یه سری افتاده اشتباهه البته همه جا خوب و بد هست اما والا الان طرف بگه مهندس بقیه هیچی نمیگن تا بگه روحانی انگار گفتی شیطون

بده همسر ادم اهل نماز و خدا باشه؟!

بخدا همین باعث میشه دور کلی گناهو خط بکشن که الان نصف نی نی سایتیا از دست کارای شوهراشون بخاطر همین نبود ایمان عاصی هستن

ان شاالله خوشبخت باشی گلم