2733
2734
قسمت اداری بله دارن.. اوووه. مگه اعتماد نداری بهش؟ 🙄

😂😂😂😂بحث اعتماد نیست خواعر

زنا هررزه زیادن 

نه بابا فقط اداری نیستن که شوهرم ماموریت بود  بندر..میگفت خانم هم باما بودن 

یا  ودود ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجردم ۲۸ سالمه دلم از بعضی تاپیک ها گرفت خوش به حالشون با همسری با موقعیت خوب ازدواج کردن حسود نی ...

عزیزم چقدر خوب احساستو شرح دادی، نوشتنت خوبه. 

برای این که آینده ات عوض بشه توی اینترنت سرچ کن فریبا معصومی و طاهره جوان 

فوق العاده اما به شدت معمولی هستند. 

هر کسی توی زندگیش یک لحظه ای داره که شکوفا میشه لبخند میزنه و راضی میشه، وظیفه ی ما اینه که تا رسیدن به اون نقطه دست از تلاش بر نداریم و به چیز های درست فکر کنیم نه به حرف بقیه. 

خانواده ی شما مشکلاتی دارند اونها دید بسته دارند، نحوه ی ارتباط موثر را بلد نیستند و مثل این که به ازدواج بیشتر از خدا و تکامل وجودی یک انسان اهمیت می‌دهند، لازمه که شما کتاب های روانشناسی درباره ی شادی و روحیه و... بخونی تا بتونی با امواج منفی اونا مقابله کنی و روی اونها اثر بگذاری. 

سعی کن نصف شب ها یا دم صبح قبل از غروب آفتاب  که اونا خواب هستند و انرژی منفیشون توی فضا نیست، مطالعه کنی و زبان  مهارت و کارهای هنری یا هر چیز دیگه ای را یاد بگیری. 

سخن روانشناس های معروف که آهسته هم صحبت می‌کنند مثلا جول آستین را به انگلیسی با زیر نویس فارسی گوش بده هم زبانت خوب میشه هم خیلی آرامش بخش هستند. 

2728