2733
2734
دارم پیشگیری میکنم اما پوستم کنده شده  روانی شدم دیگه

هر زندگی یکسری مسایل وموانعی داره قوی باش وخودت روسرحال نگه دار ،درمقابل رفتارهای همسرت جدی برخورد کن وازش توضیح بخواه،بچه دارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا؟اذیتتون میکنه این شغلها؟

نه عزیزم چرا اذیت،چن صفحه اول ب غیر از شرکت نفت و پزشک شغل دیگه ای نبود،یه خورده عجیبه

هرچند ک تو نی نی سایت هیچی عجیب نیس

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2731

کارمند بانک خیلی دوست داشتم،ولی یه مرد عشق و بازاری و اهل دل و مشتی نصیبم شد😍فهمیدم خدا بهتر روحیه م رو میدونسته،انقد که ما تا لنگ ظهر میخوابیم و سفر میریم اگه کارمند بود اخراج میشد😂😂😂

من مجرد بود حسابدار بودم

حقوق پرسنل حساب میکردم

حقوق کارگرا با زن بچه کم بود با خودم میگفتم اینا چه جوری خرج زن بچه شون میدن اخه با این حقوق😞

بعد خودم ازدواج کردم شوهرم مغازه داشت با دوستاش، با هم به اختلاف خوردن جدا شدن، بعدش شوهرم کار پیدا نکرد رفت کارگری😞

با حقوق ناچیز...چقد سخت گذشت

واقعا رنج زن و بچه اون کارگرا با گوشت استخوان درک کردم

من مجردم دوست دارم دکتر باشه فوق تخصص قلب یا خلبان باشه

چرا قلب؟؟؟قلب خوب نیس کارشون سنگینه اعصاباشون بهم میریزه...تو که میگی یه رشته پولساز و راحت بخواه مثلا تخصص رادیو تخصص چشم تخصص پوست!از این تخصصای خفن..ارتوپدی هم خوبه درسته کارشون سنگینه اما بینهایت پولدارن!برو تو نخ اینا

محیط بد   ، بعضی از پرستارا و انترنا و .. البته تعداد خیلی کمااا خیلی کمممممممممممم

مطب شخصی داره

بعضی از خانما واقعا انسان نیستن. جفا میکنن در حق همنوعشون

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
2706