2737
2734
عنوان

دعوا با شوهر همراه کتک

| مشاهده متن کامل بحث + 34634 بازدید | 569 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم محبت ميكردم بي دريغ جوري كه كل خونواده و فاميلاش ازم تشكر ميكردن يه آدم عصبيه قر قرو و لجباز و ب ...

کاملا درست میگی باید حقتو بگیری

دیشب الکی الکی شوهرم بمن پیچید کابینت و میگفت قبر باباته منم گفتم قبر بابا خودته فحش پدر و مادر داد گفتم پدر و مادر خودته تو دلم داشتم سکته میکردم ولی گفتم دیگه خفه شد

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
2731
کاملا درست میگی باید حقتو بگیری دیشب الکی الکی شوهرم بمن پیچید کابینت و میگفت قبر باباته منم گفتم ق ...

منم اونسال كه اينطوري شد از توو ميلرزيدم اما به زور خودمو نگه داشته بودم...بعدشم ديگه تكرار نكرد الانم ديگه شما هم فهموندي كه بگه ميشنوه....ديگه سعي كنين تكرار نشه كه نشه دعوا وجنگ اعصاب....ابهت شما هم حفظ ميشه

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
من نگفتم ازدواج دوم.از اولی چ خیری دیدم ک مثلا جداشدم و دوباره ازدواج کنم؟بهانه ندادم خودش بی جهت شر ...

جیغ و داد راه بنداز آبروشو ببر چن بار این کارو بکنی دیگه میترسه بزنتت

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 
برم مشاوره؟یا دادگاه و شکایت کنم؟کدوم راه کمک میکنه ک این رفتارشا بذاره کنار؟

مهریه تو بزار اجرا. مشاور تنهایی بری چیکار.مهریتو بزار اجرا شکایتم کن ازش.بیخود دست بلند میکنه

2740

زنی که اخلاق گند شوهرشو دیده و بچه دار شده هرچی سرش بیاد حقشه. جلو بچه کتک خوردنم چیزی از ارزش هاش کم نمیکنه! اگه عقلش درست کار میکرد اول مشکلو حل میکرد. 

یه خانم مستقل و قوی 
کتک کاری الان خیییلی شایع شده ،طلاق راهش نیست،کمک گرفتن از بزرگ فامیل واسه میون جیگری،مشاوره،تعهد ثب ...

میانجی‌گری

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

سلام عزیزم

واقعا متاثر شدم

اول بهتره ببینی ترجیح میدی زندگیت رو بسازی و زیبا و شاد در کنار خانواده ات باشی یا تصمیم قطعی به طلاق گرفتی؟

برای هردو راهکار هست و میشه کاری کرد تا در آرامش همه چیز پیش بره💜

2706