2703
2716
عنوان

دعوا با شوهر همراه کتک

34576 بازدید | 569 پست

دیشب شوهرم رفت بیرون منم حالم اصلا خوب نبود توخونه ی زنگ زدم گفتم زود بیاد .بعد ک اومد کلی دعوا راه انداخت و حسابی هم کتک کاری کرد.و فحش های خیلی بدی بهم داد .ی بچه یکسال و نیمه دارم خسته شدم بخدا هرچندماه یکبار ی کتک مفصل داریم مگه زن حیوونه ک باید اینجوری باهاش برخورد بشه..چجوری باید طلاق بگیرم؟ب نظرتون طلاق بگیرم یا ن بسوزم و بسازم با وجود بچه؟..خسته شدم😢اگر اثری از کتک روی بدن نباشه چجورباید ثابت کرد؟

عصبیش کن کتکت بزنه بعدم بروپزشکی قانونی شکایت کن

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
ببین زندگی یعنی همین من افرادی رو میشناسم که از ازدواج دومشون چوب محکم تری خوردن دعا کن توکلت به خ ...

من نگفتم ازدواج دوم.از اولی چ خیری دیدم ک مثلا جداشدم و دوباره ازدواج کنم؟بهانه ندادم خودش بی جهت شروع کرد.خسته شدم مرد حق زدن نداره

2706