2737
2739
عنوان

دعوا با شوهر همراه کتک

| مشاهده متن کامل بحث + 34620 بازدید | 569 پست
حرف مفت اینجا زیادده هرکی نه میگه بدون بیشتر دنبال شوهره

واي خدا😂درسته تو زندگي واقعي هم همينطوره اونايي ك خيلي مخالف ازدواجن بيشتر دوست دارن ازدواج كنن😂

ديش ديري ديرين ماشالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنی که اخلاق گند شوهرشو دیده و بچه دار شده هرچی سرش بیاد حقشه. جلو بچه کتک خوردنم چیزی از ارزش هاش ک ...

حرف شما درسته من از اسی هم بدترم متاسفانه سر یه حماقت خریت هرچی که بگین ناخواسته حامله شدم .من مشابه این حرف شما رو زیاد خوندم اینجا اما بیان شما خیلیی تند بود اشکم درومد دعا میکنم که هیچ وقت هیچ وقت این بلایی سرمن اومد سرتون نیاد که درک کنید ما رو .دوست گلم من یه اتقافی واسم پیش اومد تو خیابون هیچ کاری نتونستم اون لحظه انجام بدم اون قضیه رو واسه دوستم تعریف کردم و دوستم گفت تو هم لگد میزدی .دقیقا مشابه اتفاقی که واسه من افتاد واسه دوستم افتاد اونم هیچ کاری نتوست بکنه .یاد اون جمله افتادم که میگفت تا با کفشای کسی راه نرفتی قضاوتش نکن.من این جمله رو واقعا از نزدیک دیدم و درک کردم .امیدوارم این بلا سر شما و هیچ خانمی تو هیچ جای دنیا نیاد فقط خواهشم اینه مایی که اینجا درد میکنیم به اندازه کافی از دست خودمون ناراحتیم اینجا میام خودمونو خالی کنیم وگرنه اگه توانشو داشتیم صدر صدر جدا میشدیم 

2728
حرف شما درسته من از اسی هم بدترم متاسفانه سر یه حماقت خریت هرچی که بگین ناخواسته حامله شدم .من مشابه ...

عزیزم. متاسفم. امیدوارم زودتر مشکل شمام حل بشه. پیامتونو الان دیدم. براتون آرزوی موفقیت دارم. اما خب قبول کنید خیلی از مشکلاتی که تو نی نی سایت گفته میشه یا قابل پیشگیری بوده یا راه حل داره‌. اما خب تعدادی هم هست که به قول شما نمیشه به این راحتی ها قضاوتشون کرد. بازم اگه باعث ناراحتی شما شدم معذرت میخوام. 

یه خانم مستقل و قوی 
2740
برم مشاوره؟یا دادگاه و شکایت کنم؟کدوم راه کمک میکنه ک این رفتارشا بذاره کنار؟

با دادگاه رفتن همه چیز بدتر میشه اول مشاوره  اگ ادامه دادنی نبود اون وقت دادگاه .

بخند وقتی میخندی میگم غصه رو بی خیالش😍⚘😍❤🥰
من نگفتم ازدواج دوم.از اولی چ خیری دیدم ک مثلا جداشدم و دوباره ازدواج کنم؟بهانه ندادم خودش بی جهت شر ...

اگه شرایط جدا شدن داری یعنی وضع مالی خودت یا خونوادت خوبه کسی داری حامیت باشه فعلا تا ۷ سالگی بچه با توعه وای بعد ۷ سالگی و... اینا و همه اینا زیر نظر داشته باش برو اقدام کن به طلاق یکبار برای ترسوندنش کن بار بعد تکرار کرد برای همیشه بچشم بنداز سرش برو 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
ببین زندگی یعنی همین من افرادی رو میشناسم که از ازدواج دومشون چوب محکم تری خوردن دعا کن توکلت به خ ...

زندگی یعنی همین واقعا 😐😐😐

کی زندگی رو برات اینجوری معنی کرده عزیزم 

واقعا این زناییکه که میگن عصبیش نکن یا کتک خوردن بعضی جاها حق زنه رو نمیفهمم، مردی که بی خود و بی جه ...

هر زنی بعد ی مدت میدونه مردش رو چی حساسه و یا چه جوری آرومش کنه حین دعوا یک نفر باید کوتاه بیاد خونه که میدون جنگ نیست.

بخند وقتی میخندی میگم غصه رو بی خیالش😍⚘😍❤🥰

برای حذف تاپیک به لینک زیر مراجعه کنید الان قفله اما پست اول تاپیک بخونید متوجه میشید چکار کنید            https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706