2752
2734
عنوان

دعوا با شوهر همراه کتک

| مشاهده متن کامل بحث + 34654 بازدید | 569 پست

اول اینکه ایشالا مشکلالتون حل بشه

عزیزم شما بهتره از یه مشاور خوب کمک بگیرید

نه اینکه بیاین تاپیک بزنید

چون اینجا هرکسی طبق نظر واعتقاد خودش میاد یه حرفی میزنه

ماکه هیچ تخصصی نداریم 

اینجا جای کمک گرفتن نیست 

ممکنه یه کسی اینجا بیاد یه حرفی بزنه که همون باعث تصمیم اشتباه بشه وعواقب بدتری داشته باشه

اما یه مشاور که  کارش اینه میتونه بهتون کمک کنه درست ترین ویهترین تصمیم روبگیرید

طُـ هـنـوزمــ  بــهتــریــنمی ❤😍 چه حالی میده با همونی که جوونی کردی پیر بشی😍😍💞.طُ هنوزم نفس منی.فرشته کوچلوها هم زندگی من❤👨‍👩‍👧‍👦

منم مادرشوهرم همیشه  تعریف میکنه از اینکه شوهرش کتک میزده ولی ی بار شوهرم ازش پرسید تاحالا به این نکته فک کردی که چرا کتک میخوردی اعتراف کرد که خیلی  خیلی جواب میداده گاهی وقتا رفتار ما باعث میشه که طرفو به مرز جنون برسونیم

💙دلیل خوشبختی من دخترمو پسرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم مادرشوهرم همیشه  تعریف میکنه از اینکه شوهرش کتک میزده ولی ی بار شوهرم ازش پرسید تاحالا به ا ...

همین دیگه وقتی جواب بدی مردا بدتر هار میشنن. جواب دادن و شاخ و شونه کشیدن در مورد مردا جواب عکس میده. حرف نزدن و سرسنگین بود خیلی بهتر جواب میده

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2731
منم اونسال كه اينطوري شد از توو ميلرزيدم اما به زور خودمو نگه داشته بودم...بعدشم ديگه تكرار نكرد الا ...

بله دقیقا من دوست ندارم احترام‌ها از بین بره

مرسی بابت نصیحتت عزیزم🌺

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
عزیزم بهت برنخوره یاشوهرت باکسی در ارتباطه یا چیزی مصرف میکنه شده مشروب حتی اگه قلیون هم بکشه دیر بش ...

کار  شوهر ایشون صد در صد اشتباهه و نباید تکرار بشه ولی دلایل شمام اصلا منطقی نیست

الان مثلا یه مادر خیلی عصبی بشه بچشو بزنه دلیل کارش کدوم یکی از اوناییه ک شما گفتید؟

موضوع فقط کنترل خشمه بعضیا میتونن و بعضیا متاسفانه نمیتونن

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
برم مشاوره؟یا دادگاه و شکایت کنم؟کدوم راه کمک میکنه ک این رفتارشا بذاره کنار؟

به امید این که درستش کنی کاری نکن این یه نوع مریضیه ، سعی کن خودتو درست کنی که کتک زدن برات عادی نشه وبچه ت تو سری خور بار نیاد اگه کسی رو داری جایی رو داری که ازت حمایت کنن تامل نکن برو تقاضا بده ، در اصل مشکل ما زنا هستیم فکر میکنیم مردی که دست بزن داره رو ما باید درست کنیم برو ولش کن هروقت خودش بخواد میره مشاور درست میشه و تاییدیه بهش میدن اونموقع میتونی بگی شاید درست شده وگرنه تا زنده ای همینه

عزیز م مردا بازبون ومحبت رام میشن خب حالا اون رفته بیرون تحمل میکردی میومد  من از زندگیم راضیم ...

اول زندگیتونم بحث شدید نداشتین؟

واسه خوشبختیم دعاکنین؛من زندگیمو دوسدارم ولی بعضیا هستن ک در ظاهر خوبن اما بارها دیدم آرزوی خرابی زندگیم و طلاقمو کردن،واسم دعاکنین ک شوهرم بشناسه آدمای بد اطرافمونو.من یک سال اول زندگیم بخاطر بقیه به دعوا گذشت ،دعا کنین بقیشو شاد بگذرونیم.با تمام وجودم عاشق همسرم هستم

برو مشاور اگرم خواستی جداشی چندسال صبر کن تا شخصیت بچت شکل بگیره یکم خوبو بدو تشخیص بده بعد جدا شو که اون ضربه نخوره به هرحال شما اونو به این دنیا اوردین و دربرابرش مسئولین روا نیست بدبختش کنید نمیگم همه بچه های طلاق بدبختن ولی خب خیلیاشون تو صحبتاشون گفتن ضربه بدی خوردن حداقل بزار طعم خونواده رو بچشه ولی کاری کن دعواهاتون کمتر بشه که ذهنیتش درباره خانواده فقط جنگ اعصاب نباشه با همسرتم صحبت کن بگو بخاطر بچه اخلاقشو درست کنه

نمیخواستم سرزنشت کنم ولی خب شما اگه میخواستی جدا بشی چرا بچه اوردی؟همسرتون در عرض یه سال دست بزن پیدا نکرده کخ حتما اینجوری بوده پس حالا که اون طفل معصومو اوردی به این دنیا باید حواست بهش باشه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
کار  شوهر ایشون صد در صد اشتباهه و نباید تکرار بشه ولی دلایل شمام اصلا منطقی نیست الان مثلا یه ...

خیلی حرفت برام جالب بود🌹🌹

واسه خوشبختیم دعاکنین؛من زندگیمو دوسدارم ولی بعضیا هستن ک در ظاهر خوبن اما بارها دیدم آرزوی خرابی زندگیم و طلاقمو کردن،واسم دعاکنین ک شوهرم بشناسه آدمای بد اطرافمونو.من یک سال اول زندگیم بخاطر بقیه به دعوا گذشت ،دعا کنین بقیشو شاد بگذرونیم.با تمام وجودم عاشق همسرم هستم

همیشه راهی دیگه هست بجز طلاق مشورت یا مشاوره دلیل کاراش چیه؟!

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥