2733
2739
عنوان

بدترین خاطره ها -بدترین روزای عمرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 58880 بازدید | 333 پست
٢٣فرودين ٩٧طلوع غمهام بود رنگ خوشي رو نديدم تاالان قلبم هزار تيكس دعام كنين😔

منم از مرداد 98

ینی کی تموم میشه این سختی و غم و گرفتاریا😢

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

پارسال همینموقع ها که فهمیدیم مامانم سرطان سینه داره،و این چندروزه اخیر که یه مشکلی واسه کاز همسرم پیش اومده.2روزه زندگیمون برزخیه داریم دیوونه میشیم دیگه😭😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بدترین روزای عمرم 18 سالگیم بود ک خودکشی کردع بودم 3 هفتع تو کما بودم حالم خیلی خراب بود تا یکسال گی ...

چطوری خودکشی کردی؟؟؟

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
من موقع سقط جنینم خیلی اذیت شدم و روزای بدی بود.الان حرف زعفرون و اناناس و اینا میشه حالم بد میشه

واقعاخیلی سخته 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
2731

من بدترین خاطره عمرم روزی که نامزدم اومد خونه و به بابام گفت ما با هم نمیسازیم دخترت با من راه نمیاد بابامم آدم یه دنده ایه مامان اونم بی ادب و زبون دراز بود با هم دعوا کردن و همه چیز نزدیک عروسی بهم خورد خیلی نامزدمو دوست داشتم واقعا عاشقش بودم تا حالا کسی رو اینقدر دوست نداشتم تو عمرم،،،،،همه چیز بهم خورد و من داغون شدم خیلی خیلی خیلی بد بود بعد از گذشت ۱۴سال هنوزم زجر میکشم

چه لوس  خاطره بد دارم بگم تار و پود فرشو میجویی😁😁😁🥴🥴🥴

شمارو مجبور نکردن بیای خوبه حالا عنوان تاپیکم مشخصه

2738
من الان شرایط اونوموقع تورو دارم  ب طلاق فک کردم دیدم نمیتونم طلاق بگیرم  به کسی هم نمیگ ...

وای اگه بدونی تو چه بلاتکلیفی گیر کرده بودم 

من بدترین خاطره عمرم روزی که نامزدم اومد خونه و به بابام گفت ما با هم نمیسازیم دخترت با من راه نمیاد ...

الان دیگه نمیبینیش 

2706