2703
2553
عنوان

بدترین خاطره ها -بدترین روزای عمرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 58876 بازدید | 333 پست
٢٣فرودين ٩٧طلوع غمهام بود رنگ خوشي رو نديدم تاالان قلبم هزار تيكس دعام كنين😔

منم از مرداد 98

ینی کی تموم میشه این سختی و غم و گرفتاریا😢

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

پارسال همینموقع ها که فهمیدیم مامانم سرطان سینه داره،و این چندروزه اخیر که یه مشکلی واسه کاز همسرم پیش اومده.2روزه زندگیمون برزخیه داریم دیوونه میشیم دیگه😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بدترین روزای عمرم 18 سالگیم بود ک خودکشی کردع بودم 3 هفتع تو کما بودم حالم خیلی خراب بود تا یکسال گی ...

چطوری خودکشی کردی؟؟؟

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
من موقع سقط جنینم خیلی اذیت شدم و روزای بدی بود.الان حرف زعفرون و اناناس و اینا میشه حالم بد میشه

واقعاخیلی سخته 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
2456

من بدترین خاطره عمرم روزی که نامزدم اومد خونه و به بابام گفت ما با هم نمیسازیم دخترت با من راه نمیاد بابامم آدم یه دنده ایه مامان اونم بی ادب و زبون دراز بود با هم دعوا کردن و همه چیز نزدیک عروسی بهم خورد خیلی نامزدمو دوست داشتم واقعا عاشقش بودم تا حالا کسی رو اینقدر دوست نداشتم تو عمرم،،،،،همه چیز بهم خورد و من داغون شدم خیلی خیلی خیلی بد بود بعد از گذشت ۱۴سال هنوزم زجر میکشم

چه لوس  خاطره بد دارم بگم تار و پود فرشو میجویی😁😁😁🥴🥴🥴

شمارو مجبور نکردن بیای خوبه حالا عنوان تاپیکم مشخصه

2714
من الان شرایط اونوموقع تورو دارم  ب طلاق فک کردم دیدم نمیتونم طلاق بگیرم  به کسی هم نمیگ ...

وای اگه بدونی تو چه بلاتکلیفی گیر کرده بودم 

من بدترین خاطره عمرم روزی که نامزدم اومد خونه و به بابام گفت ما با هم نمیسازیم دخترت با من راه نمیاد ...

الان دیگه نمیبینیش 

2706