2703
2716

رو بگین 

من خودم بدترین روزای عمرم یه سال بعدازدواجم بود هیچ امیدی نداشتم شوهرم به زور نگهم داشته بود ازترس دعواهای فامیلی جرئت نداشتم برم قهردلمم بازندگیم نبودیاداونروزامیافتم خونه کثیف حال نداشتم غذابپزم همه ش گریه یه صحنه رو یادم نمیره شوهرم میخاست کمکم کنه گفت من ظرفا ردمیشورم وقتی رفتم کثیف شسته بوداصلا بلدنبودبشوره -یه دوره دیگه م خاطرات بد داشتم عفونت داشتم میخاستم بارداربشم حس میکردم عفونتم خوب نمیشه تو گرمای تابستوت میرفتم دکتربرگشتم خودموانداختم روتخت وگرررررریه 

الان هم زندگیم خوبه هم بچه دارم خداروشکر 

شماهم بگین 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

مرگ خواهرم....

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

من موقع سقط جنینم خیلی اذیت شدم و روزای بدی بود.الان حرف زعفرون و اناناس و اینا میشه حالم بد میشه

آنچه را که خدا برای تو کنار گذاشته است، سهم هیچ‌کس دیگری نمی‌شود🌱
چرا ننوشتی بهترین خاطره یا بهترین روز عمر...چراانقدرمنفی

یاداونروزا افتادم حالاشماازبهترین خاطره هات بگو 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
2706